SAMSUN'DA DEVLET HASTANESİNDE TECAVÜZ SKANDALI

SAMSUN'DA DEVLET HASTANESİNDE TECAVÜZ SKANDALI

17 yaşındaki genç kız, hasta bakıcı olarak görev yapan M.Y., tarafından çamaşırhanede tecavüze uğradığını öne sürdü.

A+A-

Türkiye Yurt genelinde okullardan gelen çocuk öğrencilere tecavüz haberlerini artık kanıksamış durumdayken, şimdi de hastanelerde tecavüz haberleri gelmeye başladı.  İğrenç haber Samsun'dan.

ÇAMAŞIRHANEDE TECAVÜZ

Samsun'da bir Hastanede Trafik kazasından gelen akrabasının başında refakatçi olarak bulunan 17 kıza Hasta bakıcı tecavüz ettiği iddiası Hastaneyi karıştırdı.

OKULLARDAN SONRA HASTANELERDE TECAVÜZ

Devlet hastanesinde, hasta olan yakınına refaket eden 17 yaşındaki genç kız, hasta bakıcı tarafından tecavüze uğradığını öne sürdü. Hamile olduğu anlaşılan genç kızın şikayetçi olduğu ve gözaltına alınan hasta bakıcı M.Y., mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Çocuğun babasının DNA testi ile belirleneceği belirtildi.

YAKININ YANINDA REFAKATÇI DURUYORMUŞ

Hastanede tecavüz iddiası
Kentteki bir devlet hastanesinde bir yakınının yanında refakatçı olarak kalan, ismi açıklanmayan 17 yaşındaki genç kız, hasta bakıcı olarak görev yapan M.Y., tarafından çamaşırhanede tecavüze uğradığını öne sürdü. Olay, olaydan bir süre sonra rahatsızlanan genç kızın, gittiği hastanede hamile olduğunun belirlenmesiyle ortaya çıktı. 

GÖZALTINA ALINDI

Şikayet üzerine soruşturma başlatan polis, bugün M.Y.’yi gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen M.Y., savcılık ifadesinde suçlamaları kabul etmedi. Nöbetçi mahkemeye çıkarılan M.Y., adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
M.Y.’nin çocuğun babası olup olmadığının, yapılacak DNA testi ile ortaya çıkacağı belirtildi. Soruşturma sürdürülüyor.

Kaynak yerel medya

17 YAŞINDA KADER'E TECAVÜZ EDİP ÖLDÜREN SAPIĞIN İFADESİ

17 YAŞINDA KADER'E TECAVÜZ EDİP ÖLDÜREN SAPIĞIN İFADESİ

Eskişehir'de ormanlık alanda cesedi bulunan 17 yaşındaki Kader Kaya'nın cinayet şüphelisi, evli 2 çocuk babası 30 yaşındaki Metin Yılmaz yakalandı.

ANTALYA'DA ÖZ KIZINA TECAVÜZ ŞOKU

ANTALYA'DA ÖZ KIZINA TECAVÜZ ŞOKU

Antalya'da boyacı babanın kendi öz kızına tecavüz haberinin ayrıntıları kan dondurdu

İlgili Haberler