MUĞLA'DA ÜZÜCÜ OLAY

MUĞLA'DA ÜZÜCÜ OLAY

Zeynep Şenpınar'ın cinayetten önceki WhatsApp konuşmaları ortaya çıktı Şenpınar bir arkadaşıyla olan mesajlaşmalarında katili kastederek "Ahmet'le net bir şekilde bitti

Zeynep Şenpınar'ın cinayetten önceki WhatsApp konuşmaları ortaya çıktı. Şenpınar, bir arkadaşıyla olan mesajlaşmalarında katili kastederek "Ahmet'le net bir şekilde bitti. Birbirimizle hiç alakamız yok" ifadelerini kullanmış.

Sözcü'nün haberine göre: Menteşe ilçesine bağlı Kötekli Mahallesi’nde birlikte yaşadığı sosyal bilgiler öğretmeni Zeynep Şenpınar’ı (25) dün sabah kahvaltı yaparken çıkan tartışmada ekmek bıçağı ile göğsünden bıçaklayarak öldüren ardından kendisine de zarar vererek hastaneye kaldırılan milli  boksör Selim Ahmet Kemaloğlu’nun (27) cinayeti kendisinden ayrılmak isteyen Şenpınar’ı ikna edemediği için ve kıskançlık nedeni ile öldürdüğü ortaya çıktı.

AYRILIĞI KABUL ETMEK İSTEMEMİŞ

Şenpınar’ın bir aydır Kemaloğlu’na kendisinden ayrılmak istediğini ancak Kemaloğlu’nun bunu kabul etmediğini arkadaşlarına söylediği ortaya çıktı. Şenpınar’ın WhatsApp’tan arkadaşlarına yazdığı mesajlarda “Ahmet'le net bir şekilde bitti. 1 aydır  birbirimizle alakamız yok” diye yazdığı belirtildi.

Kemaloğlu’nun kendisinden ayrılmak isteyen Şenpınar’a bir süredir fiziksel şiddet uyguladığı iddia edildi.

CİNAYETİN ARDINDAN TWEET ATMIŞ

Kemaloğlu’nun ise cinayetin hemen ardından kendisine ait Twitter hesabından paylaştığı “İki cana kıydınız, gözünüz aydın” tweet’i ortaya çıktı.

CENAZESİ MEMLEKETİNE GÖNDERİLECEK

Selim Ahmet Kemaloğlu’nun Muğla Devlet Hastanesi’ndeki tedavisinin ardından ifadesinin alınacağı öğrenildi. Olayla ilgili Şenpınar’ın 4  arkadaşının da ifadesine başvuruldu ve cenazesi memleketi Kahramanmaraş’a gönderilecek.

Öte yandan Şenpınar’ın türkü söylerken çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Şenpınar’ın söylediği türkü, izleyenlerin yüreğini burktu.

KAYNAK: Sözcü

İlgili Haberler