38 GÜNLÜK BEBEĞE TECAVÜZ DAVASINDA KAN DONDURAN İFADE

38 GÜNLÜK BEBEĞE TECAVÜZ DAVASINDA KAN DONDURAN İFADE

38 günlük bebeğe tecavüz rezaletinde kan donduran ifade.

A+A-

Van’ın İpekyolu ilçesinde, 26 Ocak’ta getirildiği hastanede kafatasında kırık, ısırıklar ve cinsel istismar izleriyle tedavi altına alınıp can veren henüz 38 günlük bebekle ilgili davada verilen ifade kan dondurdu. 

ERKEK ARKADAŞINI SUÇLADI 

Tutuklu şüpheli anne P.T., Van 1. Sulh Ceza Hâkimliği’ndeki duruşmada, erkek arkadaşı F.E.’yi suçladı. Anne, F.E.’nin bebeğe istismarda bulunduğu yönünde kendisine itirafta bulunduğunu ve kimseye söylememesi için tehdit ettiğini ileri sürdü.

‘ANNESİ ASABİDİR’

Suçlamayı reddeden F.E. ise “Bebeğin burnu ve ağzından köpük geldiğini görünce kucaklayıp hastaneye götürdük”dedi.

Hürriyet'in haberine göre; bebeğin vücudunda görülen darp, cebir izleriyle, cinsel istismar bulgularıyla ilgisi olmadığını iddia eden F.E., bununla ilgili bir itirafta da bulunmadığını söyledi. F.E., “Annesi agresif bir kişidir. Bebeğini öldürmüş olabilir” şeklinde ifade verdi.

ANTALYALI MANKEN 22 YAŞINDA BURCU ÇAĞLAYAN'IN SIR ÖLÜMÜ

ANTALYALI MANKEN 22 YAŞINDA BURCU ÇAĞLAYAN'IN SIR ÖLÜMÜ

22 yaşında mankenlik yapan genç bir kızın ölümünün aydınlatılması için 7 yıldır süren davada ortaya atılan bir iddia kafaları yine karıştırdı.

ANTALYA'DA VAHŞET EVİ ; 4 ÖLÜ

ANTALYA'DA VAHŞET EVİ ; 4 ÖLÜ

Muammer Gün, intiharından önce tüfekle öldürdüğü Rus eşi Anna Gün ile zehirlediği çocukları Leyla Gün ve Viktor Gün’ün cenazelerine bugün otopsi yapıldı.

İlgili Haberler