BURSA'DA LİSEDE TECAVÜZ SKANDALI

BURSA'DA LİSEDE TECAVÜZ SKANDALI

Yurt genelinde devlet okullarında çocuk istismar olayları yaygınlaşmaya başladı. Bursa'da lise öğrencisi çocuğa tecavüzden tutuklama

A+A-

Devletin eğitim kurumlarında skandallar bitmiyor. Geçen hafta çok sayıda öğrenciye tecavüzle suçlanan Haymana'da bir lise müdürünün ardından, bir iğrenç haberde Bursa'dan geldi. Bu seferki kurban kısmi algı güçlüğü çeken bir çocuk. İşte dha'nın o haberi.

Bursa'nın İznik İlçesinde bir lisede eğitim gören ve kısmi algılama güçlüğü çektiği belirten genç kıza tecavüz ettiği öne sürülen 4 liseli tutuklanırken, okul müdürü A.Y. ile okul müdür yardımcısı H.O. açığa alındı.

4 LİSE ÖĞRENCİSİ CEZAEVİNDE

İznik'te lise 2'nci sınıfa giden M.B.'ye tecavüz ettiği öne sürülen 2'si aynı okuldan, diğerleri bir başka lisede okuyan 4 zanlı, genç kızın yaşadıklarını ailesine anlatması sonucu gözaltına alındı. 

Algılama güçlüğü çeken genç kıza tecavüz ettiği öne sürülen adları açıklanmayan 17 yaşındaki 4 zanlı, çıkartıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine kondu. 

MÜDÜR VEKİLİ VE YARDIMCISI AÇIĞA ALINDI

Olayla ilgili soruşturmaya başlandı. İznik Kaymakamlığınca soruşturma kapsamında Okul Müdür Vekili A.Y. ile okulda yurtlardan sorumlu Müdür Yardımcısı olarak görev yapan H.O. açığa alındı.

ANTALYALI MANKEN 22 YAŞINDA BURCU ÇAĞLAYAN'IN SIR ÖLÜMÜ

ANTALYALI MANKEN 22 YAŞINDA BURCU ÇAĞLAYAN'IN SIR ÖLÜMÜ

22 yaşında mankenlik yapan genç bir kızın ölümünün aydınlatılması için 7 yıldır süren davada ortaya atılan bir iddia kafaları yine karıştırdı.

BU LİSELİ ÇOCUKLARA EV ÖDEVİ OLARAK VERİLMİŞ

BU LİSELİ ÇOCUKLARA EV ÖDEVİ OLARAK VERİLMİŞ

Biz çocuklarımızın boş vakitlerini dini eğitim diyerek tecavüzcü sapıkların hizmetlerine verirken diğer ülkelerin çocukları bunları yapıyor.

İlgili Haberler