SAMSUN'DA KOMŞU KAVGASI KANLI BİTTİ; 2 ÖLÜ 1 YARALI

SAMSUN'DA KOMŞU KAVGASI KANLI BİTTİ; 2 ÖLÜ 1 YARALI

Samsun'da komşular arasında kaz ve köpek yüzünden başlayan tartışma kanlı kavgaya dönüştü, 2 ölü 1 yaralı.

A+A-

Yaşanan ekonomik kriz toplumun neredeyse tüm fertlerinin psikolojisine yansımaya başladı. Samsun'da komşular arasında başlayan kaz tartışmasından çıkan kavgada baba oğul hayatını kaybetti. İşte dehşet verici kanlı olayın ayrıntıları.

KÖPEKLER KAZLARI YEDİ İDDİASI

Samsun'un Kavak ilçesi  Çivril Mahallesi'nde 73 yaşındaki Behçet Şahin'in köpekleri, komşusu 36 yaşındaki S.K'nın   bahçesindeki 18 kazı farklı zamanlarda yedi. Bunun üzerine Şahin, kazlar  için para vereceğini söyleyerek S.K. ile anlaştı.

BEDELİNİ ÖDEMEDİ DİYE KURŞUN YAĞDIRDI

Paranın bir bölümünü ödeyen Şahin, kalan kısmını ödememesi yüzünden  komşusuyla tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine S.K, av tüfeği ile Behçet Şahin  ile oğulları 46 yaşındaki Zeki ve 39 yaşındaki Tuncay Şahin'e ateş etti. Zeki Şahin olay yerinde hayatını kaybederken, yaralanan baba Behçet ve  oğlu Tuncay Şahin, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim ve Araştırma  Hastanesine kaldırıldı.  

BEHÇET ŞAHİN'DE HASTANEDE ÖLDÜ

Yaralılardan Behçet Şahin, buradaki müdahaleye rağmen kurtarılamadı.  Tuncay Şahin ise tedavisinin ardından taburcu edildi. Zanlı S.K, jandarma ekiplerince gözaltına alındı.
 

Kaynak Milliyet

BAŞKANLIK ANKETİNDE ŞAŞIRTAN SONUÇ

BAŞKANLIK ANKETİNDE ŞAŞIRTAN SONUÇ

Erdoğan'ın başkanlık referandumu anketlerinin sonuncusu açıklandı. İşte sonuçlar

BÜYÜK TEPKİ; "SAMSUN'DA EL BAB ŞEHİDİ, KONYA'DA SURİYELİ HALAYI"

BÜYÜK TEPKİ; "SAMSUN'DA EL BAB ŞEHİDİ, KONYA'DA SURİYELİ HALAYI"

Sosyal medya'da Suriye'den gelen şehit haberleri arttıkça Suriyeli gençlerin Türkiye'de ki refah görüntüleri daha büyük bir tepki görüyor.

İlgili Haberler