ABD'nin son Suriye açıklaması kafaları karıştırdı

ABD'nin son Suriye açıklaması kafaları karıştırdı

ABD Başkanı Donald Trump'ın Suriye'den asker çekme konusunda sürekli çelişkili açıklamalar yapması ardından kafa karıştıran bir açıklamada Dışişleri bakanı Mike Pompeo'dan geldi.

A+A-

 ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo'nun, ABD'nin Suriye'den çekilme kararı ile ilgili yaptığı açıklama kafaları karıştırdı. Sürekli fikir değiştirmekle ve dengesiz çıkışları ile tanınan Trump  için Pompeo, " Trump, Suriye'de yeniden askeri alanda etkinlik kurmayı düşünüyor ama umarım buna gerek kalmaz." dedi.

NE YAPMAK İSTİYOR

ABD Başkanı Donald Trump'ın Suriye'den çekilme kararı ardından Dışişleri Bakanı Mike Pompeo'nun sözleri kafaları karıştırdı. Pompeo, "Donald Trump, Suriye'de yeniden askeri alanda etkinlik kurmayı düşünüyor ama umarım buna gerek kalmaz." dedi. Pompeo'nun bu sözleri Türkiye'nin son günlerde Suriye konusunda Rusya ile yakınlaşmanın tedirginliği olarak yorumlanıyor.

ASKERİN HEPSİNİ ÇEKMEYECEK Mİ

TÜRKİYE'YE KARŞI GÖZ DAĞI MI

Amerika Birleşik Devletleri Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton'ın Türkiye ziyaretinden önce Trump, Twitter hesabından bir açıklama yaparak Suriye'den uygun bir hızla çekileceklerini belirtmişti.

KABUL ETMEDİ Fuat Avni'den mahkemede ilginç taktik

KABUL ETMEDİ Fuat Avni'den mahkemede ilginç taktik

15 Temmuz Darbe girişimi öncesi Twitter hesabından Erdoğan ve yakın çevresine ilişkin verdiği bilgiler ile tanınan ve kimliği uzun süre polemik konusu olan Fuat Avni hesabını kullandığı öne sürülen Mustafa Koçyiğit ifadesi

CHP İstanbul Büyükşehir Adayı Ekrem İmamoğlu Kimdir ?

CHP İstanbul Büyükşehir Adayı Ekrem İmamoğlu Kimdir ?

CHP'nin çok konuşulan bir çok adayının içerisinden sıyrılarak mega kent İstanbul'a Büyükşehir belediyesi Başkan Adayı olmayı başaran Beylikdüzü belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kimdir nerelidir mesleği ve yaşı nedir ?

İlgili Haberler