ABD Suriye'ye hava saldırısı düzenledi

ABD Suriye'ye hava saldırısı düzenledi

ABD Bu gün akşam saatlerinde hiç bir uyarı ve neden göstermeksizin Suriye'nin Deyrizör kentinde sivil yerleşim yerlerini bombaladı saldırıda en az 20 sivilin hayatını kaybettiği bildiriliyor

A+A-

Suriye'nin Deyrizor şehrine ABD öncülüğündeki uluslararası koalisyon tarafından düzenlenen hava saldırısında 20 sivil hayatını kaybetti.

20 SİVİL HAYATINI KAYBETTİ

ABD öncülüğündeki uluslararası koalisyon Suriye'de terör örgütlerine yönelik hava saldırılarını sürdürüyor. Koalisyon tarafından Deyrizor iline hava saldırısı gerçekleştirdi. Suriye basını, hava saldırısında 20 sivilin hayatını kaybettiğini duyurdu.

DEHŞET GÖRÜNTÜLERİ

SURİYELİ YETKİLİLER BM'YE ÇAĞRIDA BULUNMUŞTU

Suriyeli yetkililer daha önce Birleşmiş Milletler'e çağrıda bulunarak ABD öncülüğündeki koalisyonun Suriye'deki saldırılarını durdurmasını talep etmişti.

ABD ve müttefikleri, Suriye ve Irak'ta varlık gösteren terör örgütü DEAŞ'a yönelik operasyonlarına 2014 yılında başlamıştı. ABD Başkanı Donald Trump, Aralık ayında Suriye'deki ABD askerlerinin ülkeden çekileceğini duyurmuştu.

Tesla binlerce çalışanını işten çıkartıyor

Tesla binlerce çalışanını işten çıkartıyor

Dünyanın en ileri teknolojisi ile elektrikli otomobil üreticisi olan Tesla binlerce çalışanın işine son verme kararı aldı.

Dünyanın en büyük uçağı havalanıyor

Dünyanın en büyük uçağı havalanıyor

Uzaya gönderilecek başta uydu olmak üzere bir çok kargoyu taşıyan roketleri 10 bin metre yükseğe çıkartarak o noktadan uzaya fırlatması için inşa edilen dünyanın en büyük uçağı Stratolaunch için ilk uçuş tarihi netleşti

Otomotiv devinden üretim durdurma kararı

Otomotiv devinden üretim durdurma kararı

Ekonomik krizin yurt içi taleplerinde meydana getirdiği daralma otomotiv sektörünün devlerinden Isuzu'da üretime ara verme kararı aldırdı işte o dev fabrikadan arşiv görüntüleri

İlgili Haberler