Yalova Belediyesine silahlı saldırı anı görüntüleri ortaya çıktı

Yalova Belediyesine silahlı saldırı anı görüntüleri ortaya çıktı

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ile görüşmek isteyen bir kişi istediği randevu verilmeyince belediye binası içerisinde silahını çıkartarak rast gele ateş etmeye başladı, olay belediyenin güvenlik kamerasından saniye saniye böyle görüntülendi.

A+A-

Son günlerde giderek artan asayiş olaylarına Yalova belediyesinde silahlı bir saldırı eklendi.

SANİYE SANİYE GÖRÜNTÜLENDİ

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'la görüşmek isteyen Ö.D. isimli şahıs, saat 11.00 sıralarında belediyeye geldi. Yetkililerden "Belediye başkanı burada yok" cevabını alan şahıs, "Burada olduğunu biliyorum. Görüşmek istemiyorsa o benim ayağıma gelecek" diyerek belindeki silaha sarıldı.

KAFASINA ESEN SİLAHINA SARILIYOR

BELEDİYE BİNASINDA PANİK

Vatandaşların ve çalışanların arasında havaya 2 el ateş eden Ö.D., siniri geçmeyince ortalığı dağıttı. Silah sesini duyan vatandaşlar ve çalışanlar ise sağa sola kaçıştı. Yaşanan olay saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Polise haber verilmesi üzerine olay yerine gelen ekiplere teslim olan Ö.D., Yalova İl Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

(Emre Kaya /İHA)

TÜRKİYE'DE BU GÜN NE OLDU

gunun-ozetleri-002.jpg

 

Marmara'da korkutan deprem 4.1

Marmara'da korkutan deprem 4.1

Sondakika haberine göre, Marmara'yı korkutan ve sabah 05;36 'da meydana gelen 4.1 büyüklüğünde deprem Yalova'nın Çınarcık ilçesi merkezli deprem büyük korku yaratırken Prof Ahmet Ercan CNN Türk'e yaptığı açıklamada kritik açıklamada bulundu.

İlgili Haberler