İtalya'da benzin istasyonu patladı

İtalya'da benzin istasyonu patladı

İtalya'nın Rieti kentinde bir benzin istasyonunda alınan bilgilere göre LPG tankı doldurulması sırasında tanker büyük bir gürültü ile patladı olayda 2 kişi öldü 17 kişi yaralandı

A+A-

İtalya'nın Rieti kentindeki bir akaryakıt istasyonunda çıkan yangın patlamaya neden oldu. Yangında 2 kişi öldü, 17 kişi yaralandı.

NEDEN PATLADI ?

Patlamanın nedeni açıklanmamakla birlikte LPG dolumu sırasında meydana gelen bir kıvılcımın neden olduğu tahmin ediliyor. Olay İtalya da büyük yankı yaparken TV kanalları yayınlarını keserek olayı duyurdu.

BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

3 KİŞİ AĞIR 17 YARALI VAR

İtalya'nın Rieti kentinde bir LPG tankerinin benzin istasyonunda dolum yaptığı sırada yangın çıktı, yangınla birlikte patlama meydana geldi. Yetkililer kazada bir itfaiye eri olmak üzere 2 kişinin hayatını kaybettiğini ve 3'ü ağır 17 kişinin yaralandığını bildirdi. Yangının söndürüldüğünü açıklayan polis, olayla ilgili incelemenin başlatıldığını duyurdu.

6 ARALIK 2018 Gazete manşetleri

6 ARALIK 2018 Gazete manşetleri

6 aralık 2018 son dakika ,Türkiye'de yayınlanan gazetelerden bazılarının manşetlerini okurlarımız için derledik. Seçimler muhalif ve iktidar yanlısı gazeteler arasında denge gözetilerek yapılmıştır.

İlgili Haberler