VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE DEPREM

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE DEPREM

Van Büyükşehir Belediyesine Kayyum Atandıkdan sonra PKK terör örgütü ile ilişkisi tespit edilen 59 kadrolu personelin görevine son verildi

A+A-

Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir KAYA'nın görevden uzaklaştırılıp, Van Valisi İbrahim Taşyapan'ın vekaleten Başkanlık görevini yürütmeye başlaması ile, Belediyede terör örgütü ile bağlantısı tespit edilen 59 personelin daha görevine son verildi.

İŞTEN ÇIKARMALAR DEVAM EDECEK

İhraç edilen personelin Van Büyükşehir Belediyesine bağlı Van Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünde çalıştıkları öğrenildi.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın Belediyede çalışan  47  kadrolu Memur ile 12 Kadrolu VASKİ Memurunu Valiliğin kararı ile açığa aldı.

Daha öncede Zabıta Daire Başkanlığı personeli olan 96 zabıtanın işine son verilmesinden sonra bugün ise  59 Belediye Memurunun da açığa alınmasının ardından , işten çıkarmalara devam edileceği iddia edildi.

BEHZAT Ç ÖYLE BİR VİDEO İLE "HAYIR" DEDİ Kİ

BEHZAT Ç ÖYLE BİR VİDEO İLE "HAYIR" DEDİ Kİ

Behzat Ç adlı TV dizisi ile efsane bir karekter yaratan ünlü tiyatro sanatçısı Erdal Beşikçioğlu öyle bir video yayınladı ki Sosyal Medya kullanıcıları o görüntüleri Rudvan Dilmen ve Arda Turan'a kapak olarak ilan ettiler.

Mehmet Okur'un tarihe geçen HAYIR videosu

Mehmet Okur'un tarihe geçen HAYIR videosu

Futbol federasyonu olmak isteyen Rıdvan Dilmen'in "evet" videosunun ardından çok sayıda ünlüde "HAYIR" videoları yayınlamaya başladı.

İlgili Haberler