Otobüste tacize meydan dayağı

Otobüste tacize meydan dayağı

Adana'da belediye otobüsünde, kucağında bebek olan kadına cinsel saldırıda bulunan şahıs, vatandaşlar tarafından yakalanıp darp edildikten sonra polise teslim edildi.

A+A-

Edinilen bilgiye göre olay, Reşatbey Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Adana Büyükşehir Belediyesine ait toplu taşıma aracı, Atatürk Caddesi Reşatbey Mahallesi mevkiine geldiği sırada, kucağında çocuk olan bir kadın, çığlık atıp yanındaki Mehmet B.'ye vurmaya başladı.

Kadının çığlık atması üzerine otobüs sürücüsü aracı durdurdu.Bu sırada vatandaşlar da kadının yanına geldi. Genç kadın, şahsın cinsel organını çıkartarak kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu ileri sürdü. Bunun üzerine vatandaşlar, Mehmet B.'yi darp etmeye başladı.Otobüs sürücüsü ise hemen kapıları kapatarak polisi aradı. Polis gelene kadar vatandaşlar da zanlıyı tutup bırakmadı. Polis, olay yerine gelince otobüsün kapıları açıldı ve Mehmet B., polis tarafından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.Genç kadın ise gözyaşları içinde polise şahıstan şikayetçi olduğunu söyledi. Bu arada zanlı, engelli olduğunu ileri sürdü. Genç kadın ise şikayetinden vazgeçmedi. Zanlının polis merkezindeki ifadesi devam ediyor.

yeniçağ

Antalyalı Ünlü Çevreci çifti öldüren yakalandı

Antalyalı Ünlü Çevreci çifti öldüren yakalandı

Finike İlçesi Alacadağ bölgesinde oturan ve mermer ocakları ile mücadele yürüten Ali Ulvi Büyüknohutçu ve eşi Aysin Büyükhonutçu yaşadıkları dağ evinde öldürüldüler

Trafikte olan araç bilgileri açıklandı

Trafikte olan araç bilgileri açıklandı

Türkiye istatistik kurumu trafikte bulunan ve yeni çıkan araçlara ilişkin, tip,cins,renk, yakıt tipi ve diğer bilgilerin tamamını açıkladı.

İlgili Haberler