Kıbrıs'ın ünlü işadamları birbirine girdi 2 ağır yaralı

Kıbrıs'ın ünlü işadamları birbirine girdi 2 ağır yaralı

KKTC'nin ünlü iş adamı Akacan Holding Başkanı Bulut Akacan Girne'de gittiği bir restoranda alacak verecek sebebiyle başka bir işadamı gurubu ile çıkan kavgaya korumalarının karışması üzerine işadamları Erhan Başay ile Zeki Asımoğlu ağır yaralandı

KORUMALAR DARP ETTİ

Tartışmaya Akacan'ın korumalarının da müdahil olmasıyla birlikte kavganın büyüdüğü öğrenildi. Kavgada Akacan'ın korumalarından birinin işadamı ve spor kulübü yöneticisi olan Erhan Başay ile Zeki Asımoğlu'nu darp edildi.

BİR KİŞİNİN DURUMU AĞIR

Kavgada ciddi şekilde yaralanan Erhan Başay ile Zeki Asımoğlu'nun Girne Akçiçek hastanesine oradan da Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Hastanesine kaldırıldığı Zeki Asımoğlu'nun durumun ağır olduğu belirtildi.

Polisin Akacan'ı ve iki korumasını gözaltına aldığı öğrenildi.

YARALILAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

POLİS AÇIKLAMASI

"7.1.2019 tarihinde, saat 14.00 sıralarında, Girne'de Salih Miroğlu Caddesi üzerinde, B.A. (E-35), V.G. (E-24) ve O.Ö. (E29) aralarında sorun bulunan ve o esnada cadde üzerinde bir restoranda oturmakta olan Erhan Başay'a elleri ve ayakları ile gelişi güzel vurup adı edileni ciddi şekilde darp etmişlerdir. Ayrıca V.G, Erhan Başay"ın yanında bulunan Zeki Asımoğlu'nu ciddi şekilde darp edip, yere düşürmek suretiyle de kafatasının çatlamasına sebep olmuştur.

DURUMU CİDDİ

Olayda ciddi şekilde yaralanan Zeki Asımoğlu, Girne Dr. Akçiçek Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından Lefkoşa Dr Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesine sevk edilerek burada müşahede altına alınmıştır. B.A, V.G, ve O.Ö. tutuklanmış olup soruşturma devam etmektedir." iha

                        OY VERMEK VE SONUÇLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

0034.jpg

İlgili Haberler