İzmir'de tacizciyi tek yumrukta deviren adam

İzmir'de tacizciyi tek yumrukta deviren adam

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde alkollü müşterinin tacizine uğradığını iddia eden market çalışanı kadının haber verdiği komşusu kick boks antrenörü, ikna etmeye çalıştığı adam küfür edince tek yumrukta yere serdi

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde alkollü müşterinin tacizine uğradığını iddia eden market çalışanı kadının haber verdiği kick boks antrenörü, alkollü kişiyi darp etti.

HER GÜN GELİYORMUŞ

Edinilen bilgiye göre olay, Karşıyaka ilçesinde bir markette meydana geldi. İddiaya göre, markete gelerek her gün içki isteyen adam, bir süredir markette çalışan kadına sataşıyordu. O müşteri yine kadının çalıştığı iş yerine geldi. İsmi öğrenilemeyen adam, yine iddiaya göre kadına küfür ederek sözlü tacizde bulundu. Market çalışanı kadın, adama dışarıya çıkmasını istedi, ama başarılı olamadı. Kadın daha önce ise yaşananları yan komşusu olan kick boks antrenörüne anlatmıştı. Hemen antrenör C.K.'ye mesaj atan kadın, yardım istedi.

TEK YUMRUKLA NAKAVT ETTİ

Bunun üzerine markete gelen C.K., sarhoş olduğu iddia edilen adamı önce ikna etmek istedi, ama kendisi de başarılı olamadı. Kick boks antrenörü, adamın küfür etmeye devam etmesi üzerine tek yumrukla bayılttı. Antrenör, ardından da bayılan adama bir kaç yumruk daha attıktan sonra sürükleyerek dışarı çıkardı. Yaşananlar ise güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

SÜRÜKLEYEREK DIŞARI ATTI

Alkollü müşterinin tacizine maruz kaldığını iddia eden market çalışanı ise polisi arayarak şikayette bulundu. Olaya ilişkin soruşturmasının sürdüğü öğrenildi.

 

İlgili Haberler