AKYAZI'DA PAZAR'DA KARPUZ KRİZİ

AKYAZI'DA PAZAR'DA KARPUZ KRİZİ

Pazarda bir müşteri kestirdiği karpuzun istediği gibi çıkmaması üzerine almaktan vazgeçti Müşteri ve pazarcı arasında kesmece karpuz krizi yaşandı

Pazarda bir müşteri kestirdiği karpuzun istediği gibi çıkmaması üzerine almaktan vazgeçti. Müşteri ve pazarcı arasında kesmece karpuz krizi yaşandı. Kesilen karpuzu almaktan vazgeçince pazarcı çıldırdı.Sakarya'nın Akyazı ilçesinde, pazarda esnafla müşteri arasında yaşanan tartışmada şok onlar yaşandı. 

Yeniçağ'ın haberine göre: Müşteri, kendisine farklı söylendiğini ileri sürerek kestirdiği karpuzu almak istemeyince pazarcı çıldırdı. Karpuzu almayan müşteriyi kovaladı. Sakarya'nın Akyazı ilçesinde, kendisine farklı söylendiğini ileri sürerek kestirdiği karpuzu almak istemeyen kişi, pazarcı ile tartıştı. Pazarcı bıçakla karpuzu almayan müşteriyi kovaladı. 

Akyazı ilçesinde kapalı pazar yerinde meydana gelen olayda, iddiaya göre karpuz almak için sıra bekleyen bir kişi, kendinden önceki müşteriye farklı fiyat söylendiğini öne sürerek kestirdiği karpuzu almaktan vazgeçti. Satıcı ise müşterinin kestirdiği karpuzu almamasına tepki gösterince bir anda ikili arasında tartışma çıktı. Tartışmada pazarcı eline aldığı bıçakla müşterisinin üzerine yürüdü. Araya giren diğer pazarcılar ve vatandaşlar gerginliği önledi. Bıçaklı kovalamaca sonrası taraflar birbirinden şikayetçi olmadı. 
Kaynak Yeniçağ: Karpuzcuda kesmece karpuz krizi: Kestirdi,  beğenmedi kıyamet koptu 

KAYNAK: Yeniçağ

İlgili Haberler