20'den fazla taciz olayının zanlısı Bartın'da yakalandı.

20'den fazla taciz olayının zanlısı Bartın'da yakalandı.

Bartın'da geçtiğimiz günlerde taciz suçundan yakalanan 24 yaşındaki T.Y. nin İstanbul, Bursa, Sakarya ve İzmir gibi iller başta olmak üzere yurt genelinde 20’ye yakın taciz ve tecavüz olayının zanlısı olduğu ortaya çıktı.

A+A-

EMNİYETTE SORGULANINCA

Bartın Asayiş Şube Müdürlüğü’nde sorgulanan zanlı suçlarını itiraf etti ve faili olduğu olayları soğukkanlılıkla bir bir anlattı. Milliyet'ten Musa Kesler'in haberinbe göre, civar illerdeki birçok faili meçhul birçok taciz olayı da yeniden incelemeye alındı. Zanlının itiraflarından bazı bölümler şöyle:

BARTIN OLAYI "ZEMİN KATTA IŞIK YANIYORDU"

“17 Ağustos günü saat 23.00 sıralarında Bartın müftülüğü civarında dolaşırken zemin kattaki bir evin ışığının yandığını gördüm. Pencere kapalıydı ancak perdesi açıktı. Evin içinde üzerinde etek olan bir kadın gördüm. Biraz ileriye gittim, saatin geç olmasını bekledim. 03.00 gibi geri döndüm. Evin önüne geldim. Işıklar kapalıydı. Arka bahçeye geçtim. Balkon kapısı hafif açıktı. İçeri girdim. Oturma odasında bir kadın yüzüstü yatıyordu. Gecelik tarzı birşey vardı. Yanına gittim, yanında bir de çocuk vardı. Tahrik edecek şekilde dokunmaya başladım. (...) Uyanmadı. Sonra üzerindekini indirdim. Uyandı, ‘Sen kimsin!’ dedi. Ben de ‘Bağırma, gideceğim’ dedim. ‘Çık evimden’ dedi. Ben de balkon kapısından çıkarak oradan uzaklaştım. Pişmanım”

YAŞLI KADINA TECAVÜZ “BENİ ÖLDÜRME”

“Yaklaşık iki ay kadar önce paraya ihtiyacım olduğundan Tuna mahallesindeki evlerden hırsızlık yapmaya gittim. Köprünün kenarındaki iki katlı evi gözüme kestirdim. Saat 01.30 sıralarıydı. Evin camı hafif açıktı. Pencere yerden yaklaşık bir metre yükseklikte olduğu için kolayca içeriye girdim. Evin içerisinde ışık yanmıyordu. Evin içerisinde ilerledim. Koltuğun üzerinde yaşlı olduğunu anladığım bir kadın yatıyordu. Yanına gittim ve sarıldım. Kadın ‘Hastayım, beni öldürme herşeye razıyım ama öldürme’ dedi. (Nasıl tecavüz ettiğini anlatıyor) ... Sonra evden çıktım, gittim. Pişmanım”

GENÇ KIZ BANYO YAPIYORDU “ANNESİNE BAĞIRINCA KAÇTIM”

“Yaklaşık 3 ay önce Çaydüzü mahallesinin iç kısımlarında üç katlı bir evin ilk katının ışıkları yanıyordu. Saat 01.00 sıralarıydı. Oradaki bir arkadaşımı ziyarete gidiyordum. Bu evin balkon kapısı ve penceresi açıktı. Oradan genç bir kızın sesini duydum. Annesine ‘Ben duş alacağım’ dedi. Ben oradan 5 dakika uzaklaştım ve geri geldim. Banyonun ışığı yanıyordu. Orada gördüğüm bir sandalyenin üzerine çıkarak banyonun penceresinden baktım. 20’li yaşlarda bir kız vardı. Beni görünce annesine bağırdı. Hemen oradan uzaklaştım. Pişmanım”

23 Yaşında Azeri Model bekaretini satışa çıkardı

23 Yaşında Azeri Model bekaretini satışa çıkardı

Türkiye'de bir çok tanınmış firma için modellik yapan 23 yaşındaki Azeri model Mahbuba Mamadzade bir Alman eskort sitesinde bekaretini satılığa çıkardı

Beşiktaş'ın yeni yengesinden inanılmaz pozlar

Beşiktaş'ın yeni yengesinden inanılmaz pozlar

Beşiktaş'ın diğer transferlerinde olduğu gibi son transferi Enzo Roco'nun sevgilisi Leticia Riberrio'nun sevgilisi İstanbul'a gelir gelmez İnstagram hesabından paylaştığı bu pozları ile sosyal medyayı salladı.

İlgili Haberler