Bartın'da Evlat Vahşeti; Annesini Öldürdü

Bartın'da Evlat Vahşeti; Annesini Öldürdü

Bartın'da uzun süre Almanya'da yasadıktan sonra dönüş yapıp annesi ile yaşamaya başlayan Erhan Dabaz 5 yerinden bıçaklayarak öldürdüğü annesinin başında polisleri beklerken bulundu

Bartın’da psikolojik sorunları olan evlat tartıştığı annesini bıçaklayarak öldürdü.

VATANDAŞLAR POLİSE HABER VERDİ

Olay Bartın’ın Kırtepe Mahallesi Turgut Işık Caddesi Gümrük Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, üst komşularına ulaşamayan vatandaşların durumu haber vermesinin ardından olay yerine emniyet güçleri sevk edildi.

TÜRKİYE'YE DÖNÜNCE BUNALIMA GİRMİŞ

Kapıyı uzun süre çalan polisler yanıt alamayınca balkondan içeri girdiklerinde 47 yaşındaki Erhan Dabaz’ı mutfakta oturur vaziyette, 65 yaşındaki annesi Hatice Dabaz’ı da salonda cansız halde buldu. 5-6 bıçak darbesi ile öldürüldüğü tespit edilen kadının cinayetinde kullanılan bıçakta olay yerinde yıkanmış halde bulundu. Ölen kadının üzerinde morlukların da bulunduğu cinayetin şüphelisi olarak göz altına alınan Erhan Dabaz’ın uzun süre Almanya’da yaşadığı ve Türkiye’ye dönünce yaşadığı psikolojik sorunlar nedeniyle hap kullanmaya başladığı öğrenildi.

ANNE KATİLİ SORGUDA

Kadının cesedi Cumhuriyet Savcısının incelemesinin ardından Bartın Devlet Hastanesi Morguna kaldırılırken, cinayetle ilgili başlatılan soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

İlgili Haberler