YAYINEVİNE ÇEKİÇLİ SALDIRI

YAYINEVİNE ÇEKİÇLİ SALDIRI

Sabahattin Önkibar'ın "Devlet Bahçeli Ve MHP İçin Her Şey" kitabının toplatılmasının ardından kitabı yayımlayan Kırmızı Kedi Yayınevi'ne saldırı oldu.

A+A-

Gümüşsuyu Betül Malcı Sok 19/A Kırmızı Kedi Yayınevi’ne gelen maskeli iki kişi, çalışanın ifadesine göre içeridekilere Sabahattin Ökibar’ı sordu. Burada olmadığı cevabını alınca elindeki çekiçle camları kırdıktan sonra uzaklaştı.
Saldırıya uğrayan Kırmızı Kedi Yayınevi’nin sahibi Haluk Hepkon sözcü.com.tr’ye kısa bir açıklama yaparak saldırıyı kar maskeli iki kişinin ellerinde çekiçlerle düzenlediğini söyledi. Hepkon, ” İki tane tetikçi, geliyor Beyoğlu’ndaki yayınevinin çekiçlerle camlarını kırıyor.  ‘Akıllı olun. Sabahattin Önkibar akıllı olsun’ diye bağırarak kaçıyor. Bu saldırı dün olabilirdi, bugün oldu, yarın tekrarlanmayacağı ne malum. Türkiye ne yazık ki bu hale geldi’  diye konuştu.

 

sözcü

POLİSTEN KADIN EYLEMCİYE SKANDAL GÖZALTI UYGULAMASI

POLİSTEN KADIN EYLEMCİYE SKANDAL GÖZALTI UYGULAMASI

Ankara Üniversitesinde eylem yapan göstericilere müdahale eden erkek polisler bir kadın eylemciye resmen sarılarak gözaltına aldı.

KANSERE  ÇAREYE ODTÜ  İMZASI

KANSERE ÇAREYE ODTÜ İMZASI

ODTÜ'lü üç bilim insanı Volkan Orhan, Semih Alpsoy ve Kıvılcım Çaylı, vücudun kemoterapi ilaçlarına vereceği tepkiyi önceden tespit eden bir kit üretti. O kit sayesinde kişinin genetik profili ortaya çıkarılacak ve kanser tedavisinde hangi ilaç ne kadar e

İlgili Haberler