Trabzon'da tüpçüde meydana gelen patlama güvenlik kamerasında

Trabzon'da tüpçüde meydana gelen patlama güvenlik kamerasında

Trabzon'un Ortahisar İlçesinde Rıfat Atahan'a ait tüpçü dükkanında meydana gelen patlamada biri ağır 3 kişi yaralanırken patlama anı güvenlik kamerasında saniye saniye görüntülendi

Trabzon'un Ortahisar ilçesinde bir tüpçü dükkanında meydana gelen patlama çevrede büyük korku ve panik yaratırken güvenlik kameraları tarafından saniye saniye  kaydedildi.

3 YARALI VAR

Fatih Mahallesi'nde saat 20.45 sıralarında bir tüpçü dükkanında henüz bilinmeyen bir nedenle patlama meydana geldi. Rıfat Atahan'a ait olduğu öğrenilen işyerinde meydana gelen patlamada 3 kişi yaralandı. Dükkan üzerinde bulunan 2 dairede patlama esnasında zarar görürken, patlama anı güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. Çok sayıda işyerinde büyük maddi hasarın meydana geldiği patlamada dükkan sahibi Atahan, KTÜ Tıp Fakültesine kaldırıldı. 

İŞTE DEHŞET ANLARI VE SONRASI

DURUMU AĞIR

Durumunun ağır olduğu öğrenilen Atahan'ın işyerini kapattığı esnada patlamanın meydana geldiği belirtildi. Patlama sonrası olay yerinde geniş güvenlik önlemleri alınırken, işyerinde bulunan çok sayıda tüp itfaiye ekipleri tarafından güvenli bir bölgeye alındı.

(Ozan Köse - Ersen Küçük /İHA)

İlgili Haberler