TAM 271 KİLO Erzincan'da Milyonluk Eroin operasyonu

TAM 271 KİLO Erzincan'da Milyonluk Eroin operasyonu

Bir ihbarı değerlendiren Erzincan Narkotik büro Erzurum yolu üzerinde durdurdukları TIR'in içerisinde arama yaparken narkotik köpeğin yerini göstermesi ile yağlar içerisinde gizlenmiş Milyonluk eroin ele geçirdi.

A+A-

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğünce ele geçirilen eroin maddesi toplamda bir ton 271 kilogram olarak tartıldı.

ERZURUM YOLUNDA ARACA BASKIN

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu ile mücadele kapsamında Erzurum-Erzincan karayolu uygulama noktasında yürütülen denetimlerde Van'dan İstanbul'a gitmekte olan bir TIR durduruldu.

BÖYLE YAKALADILAR

NARKOTİK KÖPEĞİ BULDU

Yapılan denetimde narkotik detektör köpeğinin TIR ın dorsesine tepki vermesi üzerine hayvan kuyruk yağlarının bulunduğu dorsede arama çalışması başlatıldı.

Arama sonrası hayvan kuyruk yağlarının içerisine gizlenmiş vaziyette toplam ağırlığı bir ton 271 kilogram eroin maddesi ele geçirildi. TIR kabininde yakalanan H.Ç., R.Y. ile S.Y. isimli şahıslar gözaltına alınırken, şahıslar hakkında ise uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan soruşturma açıldığı öğrenildi.

(Abdullah Aslan /İHA)

TÜRKİYE'DE BU GÜN NE OLDU

gunun-ozetleri-002.jpg

 

EMNİYET ŞERİDİNDE DEHŞET ; 4 ÖLÜ

EMNİYET ŞERİDİNDE DEHŞET ; 4 ÖLÜ

Erzincan'da TIR'ın arkasındaki çekiciye çarpan araçtaki baba ve 3 kızı hayatını kaybetti.

Erdoğan 20 ilin belediye başkanını daha açıkladı

Erdoğan 20 ilin belediye başkanını daha açıkladı

Erdoğan'ın gurup toplantısında Ankara , İzmir ve 20 ilin belediye başkanlarını açıklaması ancak bu sefer sahnede tanıtım yapmaması İstanbul adayını ise açıklamak yerine ertelemesi kafaları karıştırdı.

Erzurum'da yeniden aday gösterilen Mehmet Sekmen'in hayat öyküsü

Erzurum'da yeniden aday gösterilen Mehmet Sekmen'in hayat öyküsü

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından bu gün açıklanan Belediye başkan adayları arasında Erzurum'da göreve yeniden aday gösterilen Mehmet Sekmen kimdir.

İlgili Haberler