OĞLU ÖLÜ BULUNAN BABANIN SÖYLEDİKLERİ ŞOK ETTİ

OĞLU ÖLÜ BULUNAN BABANIN SÖYLEDİKLERİ ŞOK ETTİ

Öz oğlu orman kenarında bıçaklanarak öldürülmüş bulunan baba teşhis sırasında öyle bir şey söyledi ki duyanlar kulaklarına inanamadı

A+A-

Kütahya'da 28 yaşındaki Seyfettin Bayram, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından orman kenarında bıçaklanarak öldürüldü. Olay yerine gelen baba Mustafa Bayram, "Yapacak bir şey yok hakkın rahmetine kavuşmuş işte, biz bıkmıştık" dedi.

YAPACAK BİR ŞEY YOK HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞ İŞTE

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası binası karşısındaki orman kenarında akşam saatlerinde yürüyüş yapan vatandaşlar bir kişinin hareketsiz olarak yerde yattığını görünce 155 Polis İmdat hattını arayarak bilgi verdi. Gelen polis ekiplerinin yaptığı incelemede yerde yatan Seyfettin Bayram’ın çeşitli yerlerinden bıçaklanarak öldürüldüğü belirlendi. Polislerin haber vermesiyle olay gelen Kütahya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde çalışan baba Mustafa Bayram, oğlunu cesedini teşhis etti.

BİZ BIKMIŞTIK

Baba Mustafa Bayram polislere “Yapacak bir şey yok hakkın rahmetine kavuşmuş işte, biz bıkmıştık bırakıp gidiyordu. Dün sabahtan beri yoktu” dedi.


o6.jpg

Seyfettin Bayram’ın cenazesi otopsi için Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis katil zanlısı ya da zanlılarını yakalamak için çalışma başlattı.

ANTALYA'DA CİNAYET GİBİ KAZA GÖRÜNTÜLERİ

ANTALYA'DA CİNAYET GİBİ KAZA GÖRÜNTÜLERİ

Antalya'da yaya geçidi üzerinden karşıya geçen bisikletliye son sürat çarpan araç 22 yaşında Sezer Akkaya'yı tam 61 metre sürükledi.

EMNİYET MÜDÜRÜNÜN İŞLEDİĞİ CİNAYET ANI KAMERADA

EMNİYET MÜDÜRÜNÜN İŞLEDİĞİ CİNAYET ANI KAMERADA

İstanbul'da trafikte tartıştığı genci başından vuran Emniyet Müdür yardımcısının işlediği cinayet güvenlik kamerasına yansıdı

İlgili Haberler