DEHŞET GECESİ; POLİS KADINI ELİNDE 2 KANLI BIÇAKLA BULDU

DEHŞET GECESİ; POLİS KADINI ELİNDE 2 KANLI BIÇAKLA BULDU

Kütahya'da  vahşi cinayetin ayrıntıları kan dondurdu.

A+A-

 

Olay bugün saat 05.00 sıralarında Yunus Emre Mahallesi Çeltik Sokak’taki apartmanın birinci katındaki dairede meydana geldi. Sözcünün haberine göre eve gelen polisleri bile ürperten olayın arıntıları şöyle.

EVLİ BİR ÇOCUK BABASI

Evli 1 çocuk babası İsmail Yavuz, dün gece iddiaya göre bir süre ilişki yaşadığı evli 1 çocuk annesi Emine Cangür’ün evine gitti. Evde sabaha karşı kavga seslerini duyan Emine Cangür’ün komşuları 155 Polis İmdat hattını arayarak ihbarda bulundu.

KADININ ELİNDE 2 BIÇAK VARDI

Gelen polis ekipleri eve girdiklerinde Emine Cangür’ü elinde 2 kanlı bıçakla, yerde de İsmail Yavuz’un cesediyle karşılaştı. Emine Cangür, polislere İsmail Yavuz’u kendisinin öldürdüğünü ve evde başka kimsenin olmadığını söyledi. İçeriye giren Kütahya Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şubesi ekipleri, evin arka odasında Emine Cangür’ün eşi Mehmet Cangür’ü buldu. 

KARI KOCA GÖZALTINDA

Karı- koca gözaltına alınırken, Mehmet Cangür, olayla ilgisinin olmadığını öne sürdü.
Vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanarak öldürülen İsmail Yavuz’un cenazesi otopsi için Kütahya 
Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı, olayla ilgili soruşturma sürüyor.

HAYAT'DA SIR CİNAYET;GENÇ KIZ KARDEŞİNİ ÖLDÜRDÜ

HAYAT'DA SIR CİNAYET;GENÇ KIZ KARDEŞİNİ ÖLDÜRDÜ

Abla, Üniversiteli Kardeşini Uyurken Tabancayla Öldürdü!

SERİ KATİLLERİN EN ÇOK HANGİ BURÇLARDAN ÇIKTIĞI AÇIKLANDI

SERİ KATİLLERİN EN ÇOK HANGİ BURÇLARDAN ÇIKTIĞI AÇIKLANDI

Bu sefer resmi bilgilere dayalı istatistiklerle konuşacağız! FBI seri katillerin ve psikopat eğilimli suçluların doğum tarihlerini yayınladı. Bunun üzerine de elbette ki hangi burcun hangi suçlara daha meyilli olduğuna dair istatistikler çıktı.

İlgili Haberler