KONYA'DA FECİ KAZA; 40 ARAÇ BİRBİRİNE GİRDİ

KONYA'DA FECİ KAZA; 40 ARAÇ BİRBİRİNE GİRDİ

Kaza nedeniyle bölgeye çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi sevk edildi. Kazada bir otomobilin TIR ve otobüsün altında kaldığı görüldü.

A+A-

Konya kent merkezinde yoğun sis ve buzlanma nedeniyle meydana gelen, çok sayıda aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında yaralananlar hastaneye kaldırılıyor.

Alınan bilgiye göre, Konya-Ankara karayolu ASTİM Sanayi sitesi yakınlarında, yoğun sis ve buzlanma nedeniyle çok sayıda aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi.

40 ARAÇ BİRBİRİNE GİRDİ

40 aracın karıştığı zincirleme kaza meydana geldi. Çoğunluğu servis aracının karıştığı kazada, çok sayıda yaralı olduğu belirtildi.

Kaza, bugün saat 08.00 sıralarında Organize Sanayi Bölgeleri'nin yoğunlukta olduğu Konya- Ankara Karayolu Aksaray Köprülü Kavşağı yakınında meydana geldi. Sis ve buzlanma nedeniyle ilk belirlemelere göre 1'i şehirlerarası yolcu otobüsü, 1'i belediye otobüsü ve 5'i işçi servisi olmak üzere 7 otobüs, yine çoğunluğu işçi servisi 8 minibüs, 1 TIR, 3 kamyon ve yaklaşık 20 otomobilin karıştığı zincirleme kaza meydana geldi.

CAN PAZARI YAŞANDI

Kaza nedeniyle bölgeye çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi sevk edildi. Kazada bir otomobilin TIR ve otobüsün altında kaldığı görüldü. Çoğunluğu servis aracının karıştığı kazada, çok sayıda yaralının olduğu belirtildi. Yaralılar, ambulanslarla kentteki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Kaza nedeniyle yolun Ankara'ya gidiş yönü ulaşıma kapandı.

OLAY YERİNDEN GÖRÜNTÜLER

Diktatörler yolsuzlukları ve bilinmeyen servetleri

Diktatörler yolsuzlukları ve bilinmeyen servetleri

Dünyada hem yol yapmış hemde büyük yolsuzluk yaparak halkının parasını gasp etmiş 10 diktatör ve öyküleri. Kaynak onedio.com

DEVLET HASTANESİNDE SAĞLIK DEVRİMİ GÖRÜNTÜLERİ

DEVLET HASTANESİNDE SAĞLIK DEVRİMİ GÖRÜNTÜLERİ

AKP'nin en çok övündüğü konuların başında gelen "Sağlık Devrimi" kuyruğunu izleyeceksiniz. Konya'da bir devlet hastanesi

İlgili Haberler