KAYSERİ'DE KISKANÇLIK DEHŞETİ; 1ÖLÜ

KAYSERİ'DE KISKANÇLIK DEHŞETİ; 1ÖLÜ

Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yoğun bakım servisine alınan Amina Almouna, bir günlük yaşam mücadelesini kaybetti.

A+A-

Kayseri'de yaşayan Suriyeli 33 yaşındaki Ahmed Badra, 24 yaşındaki eşi Amina Almouna'yı sırtından bıçaklayarak öldürdü. Cinayet, Suriyeli çiftin 5 yaşındaki çocuklarının ifadesiyle çözüldü.

KISKANÇLIK KRİZİ İDDİASI

Merkez Melikgazi İlçesi Osmanlı Mahallesi Göçmenler Sokak’ta oturan ve bir fabrikada çalışan Suriyeli Ahmed Badra, dün akşam iş çıkışı gittiği evinde, eşi Amina Almouna ile tartıştı.

5 YAŞINDA ÇOCUĞUNUN GÖZÜ ÖNÜNDE

"Kıskançlık krizine" girdiği iddia edilen Badra, mutfaktan aldığı bıçakla bir çocuk annesi eşini sırtından bıçakladı. Ağır yaralanan genç kadın, komşuların ihbarı üzerine gelen sağlık ekiplerince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yoğun bakım servisine alınan Amina Almouna, bir günlük yaşam mücadelesini kaybetti. 

BEN BIÇAKLAMADIM

Olaydan sonra kaçan Ahmet Badra polis tarafından gözaltına alındı. Şüpheli, emniyetteki ifadesinde eşini başka birisinin bıçakladığını iddia etti. Olayla ilgili soruşturma yürüten Cinayet Büro Amirliği’ne bağlı ekipler, çiftin olay sırasında evde olan 5 yaşındaki oğulları İbat Badra’nın ifadesine başvurdu. Küçük çocuk polislere, 'Annemi babam bıçakladı' dedi. Ahmed Badra buna rağmen suçunu kabul etmezken, sağlık kontrolünün ardından adliyeye gönderildi

İlgili Haberler