Kayseri'de Eş Değiştirme Fuhşuna Baskın 8 Gözaltı

Kayseri'de Eş Değiştirme Fuhşuna Baskın 8 Gözaltı

Kayseri'de emniyetin aylar süren teknik takibi sonucu internet üzerinden eş değiştirmek isteyen evli çiftleri para karşılığı organizasyonla buluşturan içerisinde kadınların bulunduğu 8 kişi gözaltına alındı

A+A-

Kayseri Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından 5 ayrı adrese düzenlenen operasyonda fuhşa teşvik ettiği ve para karşılığında eş değiştirerek (Swinger) cinsel ilişkiye girdikleri belirlenen 8 kişi gözaltına alındı.

EŞLERİNİ DEĞİŞTİRİYORLARMIŞ

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, internet paylaşım siteleri üzerinden kullandıkları hesaplar yoluyla tek tek veya eşleri ile birlikte para karşılığında fuhuş amaçlı cinsel birliktelik yaşadıkları, kendilerine evli çiftler bularak para karşılığında eş değiştirerek (Swinger) ilişkiye girdikleri, il merkezinde kadınların çaresizliklerinden faydalanarak fuhşa sürükledikleri, fuhuş için aracılık ederek yer ve imkan sağladıkları planlı ve koordineli bir şekilde çalıştıkları belirlendi.

POLİS 3 AY SÜREYLE TAKİP ETTİ

Ahlak Büro Amirliği ekiplerinin 3 ay süreli, fiziki ve teknik takibe dayalı incelemeleri sonucunda fuhşa teşvik ve aracılık eden Ç.M., E.M., Ö.B., R.B., H.K. A.A., M.A. ve Z.T. 2 Nisan tarihinde 5 ayrı adrese yapılan eş zamanlı operasyonla yakalanarak gözaltına alındı.

Gözaltına alınan zanlılar haklarında yapılan işlemlerin ardından mahkemeye sevk edildi. - 

BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİLER

Kaynak: İHA

Kayseriyi ayağa kaldıran görüntüler

Kayseriyi ayağa kaldıran görüntüler

Kayseri'de bir parkta bir çiftin gündüz vakti uygunsuz hareketler yapması yandaki binadan görüntülenince sosyal medya ayağa kalktı.

Karadenizli Kayserili fıkrası anlatırsa

Karadenizli Kayserili fıkrası anlatırsa

Karadenizli bir genç şehirler arası bir dinlenme tesisinde olduğu sanılan bir yerde yolculara kendisine has şivesi ile Kayserili fıkrası anlatması görüntülenip paylaşınca kısa sürede binlerce kez paylaşıldı

İlgili Haberler