Kayseri Küçük Çocuğun çektiği Bu görüntüleri Konuşuyor

Kayseri Küçük Çocuğun çektiği Bu görüntüleri Konuşuyor

Kayser'de halk arasında Alaca Doğan olarak adlandırılan yırtıcı kuş havada avladığı bir güvercini getirdiği bir evin balkonunda parçalayıp yerken küçük bir çocuk tarafından saniye saniye kaydedildi

Kayseri'de bir evin balkonunda aç kalan alaca doğanın güvercini yediği anlar amatör kameralara yansıdı.

HAVADA AVLADI

Kayseri'de bir evin balkonunda aç kalan alaca doğanın güvercini yediği anlar küçük bir çocuk tarafından görüntülendi. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler büyük ilgi gördü.

Doğal alanlarında barınma ve beslenme imkanı bulamayan yırtıcı kuşlar şehir merkezinde son yıllarda çoğalan güvercinleri avlayarak hayatta kalmaya çalışıyor.

KAYSERİLİ AVUKAT PAYLAŞTI

Kayseri Barosu avukatlarından Emre Ayan'ın sosyal medya hesabından paylaştığı görüntüler sosyal medya kullanıcılarının büyük ilgisini çekti.

Kocasinan ilçesi Sivas Caddesi'nde bulunan bir evin balkonunda çekilen görüntülerde aç kalan yırtıcı kuş alaca doğan, yakaladığı güvercini yiyor.

O anları paylaşan Avukat Emre Ayan, "Küçük oğlum aradı 'baba balkona kuş kondu' dedi. 'Tamam yavrum' dedim. Bir daha aradı 'baba kuş kuşu yiyor' dedi. Anlayamadım 'video çek, bana gönder' dedim ve manzara bu. National Geographic Kayseri" yorumu yaptı.

BU GÖRÜNTÜLERİ ÇOCUK ÇEKTİ


Kaynak: İHA

İlgili Haberler