Günün En İğrenç Haberi Kayseri'den

Günün En İğrenç Haberi Kayseri'den

Kayseri Melikgazi'de İskender D.B adlı adam 11 yaşındaki kızına cinsel içerikli videolar izlettirip istismarda bulunduğu suçlaması ile yargılandığı davada iğrenç ayrıntılar dosyaya girdi.

Çocuklara karşı işlenen istismar suçlarının patlama yaptığı ülkemizde iğrenç bir haberde Kayseri'den geldi. Mynet'in DHA.ya dayandırdığı habere göre, Kayseri Melikgazi'de oturan İskender D.B.'nin, kızı A.B.'ye (11), cinsel içerikli videolar izletip, cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi.

TUTUKLANDI

Annenin şikayeti üzerine İskender D.B., gözaltına alınıp çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, İskender D.B. için 30 yıla kadar hapis cezası isteniyor. Merkez Melikgazi ilçesinde geçen yıl meydana gelen olayda İskender D.B., kızı A.B.'ye birden fazla kez cinsel istismarda bulundu. Anne H.B., kızını ağzında çıkan yaralar nedeniyle doktora götürdü. Doktorun şüphelenmesi üzerine A.B., babasının kendisine istismarda bulunduğunu annesine anlattı. Annenin şikayeti üzerine İskender D.B., gözaltına alındı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

AĞIR CEZA'DA YARGILANIYOR

Kayseri 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde 'çocuğun nitelikli cinsel istismarı' ve 'çocuğu müstehcen yayınları okumaya ve seyretmeye teşvik' suçlarından tutuklu 

yargılanan İskender D.B., ilk duruşmada hakim karşısına çıktı. Duruşmada mağdur D.B. ve şikayetçi anne H.B. de hazır bulundu. Pedagog eşliğinde ifade veren A.B., babasının kendisine cinsel içerikli videolar izlettiğini ve birçok kez istismarda bulunduğunu ileri sürerek şikayetçi olduğunu söyledi. Anne H.B. de İskender D.B.'nin çocuğunun ahlakını bozduğunu ve cezalandırılmasını istedi.

Sanık İskender D.B. ise jandarmada baskı altında ifade verdiğini ileri sürerek, suçlamayı kabul etmediğini söyledi.

Mahkeme heyeti, sanığın tutukluluk halinin devamına karar vererek, tanıkların dinlenmesi için duruşmayı erteledi. Kaynak (DHA)

KAYSERİ BU GÖRÜNTÜLER İLE SARSILMIŞTI

İlgili Haberler