İzmir'de otopark tartışmasında öğretmen müdürü bıçakladı

İzmir'de otopark tartışmasında öğretmen müdürü bıçakladı

İzmir'in Tire ilçesinde, otopark tartışması nedeniyle çıkan kavgada Tire Öğretmenevi'nin Müdür Yardımcısı Y.S.K., öğretmen Y.T. tarafından bıçaklandı


İzmir'de otopark kavgası! Öğretmen, müdürü bıçakladı
 
İzmir Tire İsa Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi metal işleri öğretmeni Y.T., dün otomobilini her zaman olduğu gibi Tire Öğretmenevi otoparkına bıraktı.

Kan bağışı kampanyası nedeniyle yoğunluğun bulunduğu Öğretmenevi'nin Müdür Yardımcısı Y.S.K., iddiaya göre, Y.T.'yi otomobilini otoparka bırakmamasını istedi.
 
TARTIŞMA ÇIKTI


Bunun üzerine aralarında kısa süreli tartışma çıktı. Y.T., otomobilini otoparkta bırakıp, az ileride bulunan okuldaki dersine gitti. Dersi biten Y.T., saat 12.30 sıralarında otomobilinin yanına döndüğünde Y.S.K. ile aralarında yine tartışma çıktı.
 
BACAĞINDAN VE KARNINDAN BIÇAKLADI


Tartışmanın büyümesi üzerine Y.T., cebinden çıkardığı bıçak ile Y.S.K.'yi bacak ve karnından yaraladı. Çevredeki diğer meslektaşları Y.T.'yi etkisiz hale getirip, olay yerine çağırdıkları polislere teslim ederken, bir yandan da yaralanan Y.S.K'yi araca bindirip, Tire Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Tedaviye alınan Y.S.K.'nin sağlık durumunun iyi olduğu, hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi.


SERBEST BIRAKILDI


Polis, soruşturma başlatırken, gözaltına alınan Y.T., Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından savcının talimatıyla serbest bırakıldı. Y.T., olayın ardından açığa alındı.

İlgili Haberler