İSTANBUL'DA SIR ÖLÜM

İSTANBUL'DA SIR ÖLÜM

İstanbul Pendik'te bir kuyuda ceset olduğuna dair yapılan ihbar üzerine polis ekipleri harekete geçti.

A+A-

İstanbul Pendik'te bir kuyuda ceset olduğuna dair yapılan ihbar üzerine polis ekipleri harekete geçti. Kuyuda arama çalışması başlatan ekipler Niger Deli isimli 52 yaşında bir kadına ait ceset çıkardı. Kuyudan çantası ve telefonuyla birlikte çıkarılan kadının yaklaşık 5 aydır orada olduğu tahmin ediliyor.

MAHALLELİ İHBAR ETTİ

Pendik Ertuğrul Gazi Mahallesi Orman Caddesi’nde bulunan bir kuyuda ceset olduğuna dair ihbar alan polis ekipleri harekete geçti. İhbar üzerine kuyunun olduğu bölgeye çok sayıda polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Konuyla ilgili çalışma başlatan polis ekipleri olay yerinde geniş güvenlik önlemleri aldı.

ÇANTASI VE TELEFONU YANINDAYDI

Kuyu içerisinde arama çalışması yapan ekipler Niger Deli isimli 52 yaşındaki kadına ait cesede ulaştı. Kuyudan çıkartılan cesedin yanında çanta ve telefon olması ise dikkat çekti. Kadının yaklaşık 5 aydır kuyuda olduğu tahmin edilirken ceset incelenmek üzere Yenibosna’da bulunan Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.
Polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı.

 

kaynak İHA

ESKİŞEHİR'DE GASPÇI SALDIRISINDA ANNEDEN SONRA KIZI DA ÖLDÜ

ESKİŞEHİR'DE GASPÇI SALDIRISINDA ANNEDEN SONRA KIZI DA ÖLDÜ

Eskişehir'de gaspçı saldırısında anneden sonra kızı da öldü

İŞTE BEYİN FELCİNİN ÇARESİ

İŞTE BEYİN FELCİNİN ÇARESİ

Geleneksel Çin tıbbında kullanılan tırtıl mantarının faydaları saymakla bitmiyor. İşte tırtıl mantarının araştırmalarla kanıtlanan faydaları...

İlgili Haberler