İstanbul'da çocuklu kadın turistten 8 Bin dolar gasp etti

İstanbul'da çocuklu kadın turistten 8 Bin dolar gasp etti

İstanbul Fatih'te kucağında çocuğu ile kendisine acındırarak insanlara yaklaşarak gasp yapan Tunuslu bir turist'in bankadan çektiği 8 bin Dolarını gasp etti

A+A-

İstanbul Fatih'te takip ettikleri bankadan 8 bin dolar çeken Tunuslu kadının çantasını çalan 4 kişiden biri vatandaşlarca yakalandı. Çanta geri alınırken, gaspçı turistten af diledi.

İŞTE BÖYLE YAKALANDILAR

KADINI TAKİP EDİP GASP ETMİŞLER

Olay, geçtiğimiz Çarşamba günü saat 13.00 sıralarında Fatih Zeyrek Mahallesi'nde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Tunus uyruklu bir kadın bankadan yaklaşık 8 bin dolar çekip çantasına koydu. İşlemlerinin ardından bankadan çıkarak kızıyla beraber evine doğru giden kadını gözüne kestiren 1'i kadın 4 şüpheli otomobille peşine takıldı.

ARACIN İÇİNDEN PARAYI ÇEKİP KAÇTILAR

Kadını bir süre takip eden şüpheliler sokağa geldiğinde, aracın içinden kolundaki para dolu çantayı kapkaç yaptı. Kadının yaklaşık 20 metre sürüklenmesi sonrasında şüpheliler hızla kaçarken, vatandaşlar da aracın peşinden koşmaya başladı. O esnada ise şüphelilerden 3'ü kaçtıkları otomobile ile trafiğe takılınca araçtan inerek yaya olarak kaçmaya başladı. Şüpheliler kaçarken para dolu çantayı ise çocuklu kadın şüpheliye verip izlerini kaybettirdi.

KAÇMAYA ÇALIŞIRKEN YAKA PAÇA YAKALANDI

Kadın çantayı almasının ardından koşarak kaçmaya çalıştı ancak aracın peşinde olan vatandaşlar kadını kıskıvrak yakaladı. Hem çantayı kurtaran hem de kadını yakalayan vatandaşlar kadının yaka paça sokağa götürdü. Burada şüpheli kadın çığlık atarak vatandaşların elinden kurtulmaya çalıştığı esnada bir vatandaştan da yumruk yedi. Kendisini tutan vatandaşların ellerini öperek bırakmalarının isteyen şüpheli kadın ne yaptıysa başaramadı.

Para dolu çanta Tunuslu kadına teslim edilirken, gaspçı kadınsa gözaltına alındı.

2 ARALIK 2018 Günün önemli haberlerinden görüntülü özetleri

2 ARALIK 2018 Günün önemli haberlerinden görüntülü özetleri

Son dakika haber özetleri ; 2 Aralık 2018 Pazar gününe ait önemli gelişmelerin başlıklarından oluşan görüntülerini sizin için derledik.

Çocukların E5 trafiğinde ölüm oyunları

Çocukların E5 trafiğinde ölüm oyunları

E5'te seyreden bir aracın sürücüsü tarafından çekilen bu görüntülerde 3 çocuğun ölümü hiçe sayarak hareket halinde ki bir kamyonun arkasında yaptıkları tehlikeli yolculuk yürekleri ağza getirdi

İlgili Haberler