Hasankeyf’te Kadın Cesedi Bulundu

Hasankeyf’te Kadın Cesedi Bulundu

Batman'ın tarihi ilçesi Hasankeyf'te Dicle Nehri üzerinde sağlık çalışanı olduğu belirlenen bir kadınının cesedi bulundu.

A+A-

Batman'ın tarihi ilçesi Hasankeyf'te sağlık çalışanı olduğu belirlenen bir kadınının cesedi bulundu.

ÇOBAN BULDU

Edinilen bilgilere göre, olay, Hasankeyf'e bağlı Bahçelievler Mahallesi'nde meydana geldi. Dicle Nehri kenarında hayvanlarını otlatan çoban Ali Ağalday, suda bir cisim fark ettiğini ve durumu polise bildirdiğini söyledi. Görgü tanıklarından Salih Mahmutoğlu, "Saat 18.30 sıralarında çoban koyunları otlatırken bir cisimle karşılaşmış su kenarında. O cisim dikkatini çekmiş, gidip bakmış ve bir kadın cesediyle karşılaşmış.

DARP EDİLEREK ÖLDÜRÜLMÜŞ

Durumu hemen 155'e haber vermiş. Orada millet toplanınca bizim de dikkatimizi çekti. Biz de hemen gidip oraya baktık ki bir kadın cesedi var. Nasıl olduğu ve kim tarafından yapılmış bilmiyoruz. Üzücü bir olay. Hasankeyf için üzücü bir olay ve gerçekten hepimiz üzgünüz şuan" dedi. Cesedi bulunan Arıca'nın ilk belirlemelere göre darp edilerek öldürüldüğü ileri sürülürken, konu ile ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Fenerbahçe Ve Galatasaray Taraftarından İmamoğlu Sloganları

Fenerbahçe Ve Galatasaray Taraftarından İmamoğlu Sloganları

Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarı, resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu için türbinleri ayağa kaldırdı tezahürat yaptı.

Ekrem İmamoğlu'ndan Sosyal Medyayı Sallayan Video

Ekrem İmamoğlu'ndan Sosyal Medyayı Sallayan Video

Resmi olmayan verilere göre İstanbul’da büyükşehir belediye başkanı seçilen CHP’li Ekrem İmamoğlu, rap müzik eşliğinde bir klip yayınlayarak “İstanbul'a güneş doğdu. 16 milyon İstanbullu kazandı” mesajı verdi.

İlgili Haberler