Günün En İğrenç Haberi Batman'dan

Günün En İğrenç Haberi Batman'dan

Batmanda şüpheli bir şekilde aracı ile okul önünde çıkan öğrencileri gözetlediği iddia edilen kişiyi bir anda ortaya çıkan kalabalık linç etmek isteyince olaya polis müdahale etti

A+A-


Batman'da, iddiaya göre okul çıkışında öğrencileri taciz eden kişi, otomobilinde mahalle sakinlerince linç edilmek istendi. Taciz şüphelisi, öfkeli kalabalığın elinden olay yerine gelen polis tarafından kurtarılarak, gözaltına alındı.

OKUL ÖNÜNDE BEKLERKEN DİKKAT ÇEKTİ

Güneykent Mahallesi'ndeki Karatay İlkokulu'nda okuyan bazı öğrencilerin ders çıkışında okulun önünde bekleyen kişi tarafından taciz edildiği iddia edildi. Haberi duyan mahalleli, okulun önüne gelerek, taciz şüphelisinin içinde bulunduğu otomobile saldırdı. Otomobilin camları kırılırken, ihbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Öfkeli kalabalık görgü tanıklarının ifadelerinden sonra araca saldırmaya başladı. Şüpheli ise aracın kapılarını kilitleyerek kendisini korumaya çalıştı. Polis kalabalığı dağıtmakta zorlandı.

TACİZ ŞÜPHELİSİ GÖZALTINA ALINDI

Polis, mahalle sakinlerini güçlükle sakinleştirirken, saldırıya uğrayan taciz şüphelisi ise gözaltına alındı.

İŞTE LİNÇ GİRİŞİMİ ANLARI

15 Yaşında çocuğa icra olayı sosyal medyayı ayağa kaldırdı

15 Yaşında çocuğa icra olayı sosyal medyayı ayağa kaldırdı

Son dakika haberlerine göre, Ziraat mühendisi Fatih Güleç kendi telefon borcundan dolayı 15 yaşındaki kızına icra bildirimi gönderilmesi üzerine sosyal paylaşım sitesinden paylaştığı isyan videosu Twitter'i ayağa kaldırdı.

Türk Kızı  Türkçe "İsyan etti" Almanya ayakta

Türk Kızı Türkçe "İsyan etti" Almanya ayakta

Gün boyu, taciz tecavüz intihar, soygun konkordato haberleri ile sarsıldığımızda güzel bir şey olmasını beklersiniz. Umut etmek yaşama isteğinin suyudur. Orada nadirde olsa bazen çiçekler açar. İşte o çiçek Almanya'dan Sinem Uraz

İlgili Haberler