ERDOĞAN'DAN REFERANDUM TWEETİ

ERDOĞAN'DAN REFERANDUM TWEETİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aksaray'da yeni sistemin adını açıkladıktan sonra akşam saatlerinde twitter hesabından...

A+A-

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aksaray'da yeni sistemin adını açıkladıktan sonra akşam saatlerinde twitter hesabından bir mesaj paylaşarak 16 Nisan'da evet diyeceğini açıkladı.

Aksaray’da, 16 Nisan’da yapılacak referandumda oylamaya sunulacak yeni sistemin adını açıklayan Erdoğan, “Bunun adı Türk tipi Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi. Biz farklı bir sistemle geliyoruz yani cumhurbaşkanının aktif olarak bir partisi olacak. Buna ne diyoruz, ‘evet’ mi?” dedi.

TWİTTER’DAN DA OYUNU AÇIKLADI

Referandum öncesi sosyal medyada devam eden “Evet-Hayır” furyasına Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı. Akşam saatlerinde de sosyal medyada bir paylaşımda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ben 16 Nisan’da tek millet için, tek bayrak için, tek vatan için, tek devlet için Evet diyorum” dedi.

İşte o tweet;

880

SOĞANIN HİÇ BİLİNMEYEN ÖZELLİĞİ

SOĞANIN HİÇ BİLİNMEYEN ÖZELLİĞİ

Yemek yaparken vazgeçilmez malzemeler arasında yer alan soğanı ev temizliğinde kullanmak birçok insanın aklına gelmez! İşte soğanın yemek dışında temizlik yaparken kullanılabileceği yerler...

DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA İNANILMAZ İDDİALAR

DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA İNANILMAZ İDDİALAR

Yaşar Okuyan MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye canlı yayında çok ağır ithamlarda bulundu. Devlet Bahçeli'nin bu ithamlara ne yanıt vereceği merakla bekleniyor

İlgili Haberler