Dünyaca Ünlü Konyaaltı'nda 'Fuhuş Pazarlığı' görüntüleri

Dünyaca Ünlü Konyaaltı'nda 'Fuhuş Pazarlığı' görüntüleri

Antalya'nın dünyaca ünlü Konyaaltı plajının hemen yanından geçen bulvar geceleri fuhuş merkezi haline geldi.

ANTALYA'nın dünyaca tanınan Konyaaltı Sahili, gündüz tatilcilerin akşamları ise fuhuş yapan kadınlarının uğrak yeri haline geldi. Yoldan geçen otomobillerdekilerle yapılan pazarlıklar zaman zaman trafiğin sıkışmasına da neden oluyor. Bulvarın hemen arkasında bulunan Asayiş müdürlüğünün çok sayıda devriye ekibini bulumnduğu plajda alkol yasağı denetimleri yapılıyor. Ancak fuhuş yapanlar ile baş edilemeiyor.

GÜNDÜZ PLAJ GECE FUHUŞ YATAĞI

Gündüzleri sıcak havadan bunalıp serinlemek isteyenlerin uğrak adresi Konyaaltı Sahili, akşam saatlerinde fuhuş pazarlığı yapılan yer haline geliyor. Sahil bandına paralel uzanan yolda; mini kıyafetleri, yüksek topuklu ve renkli ayakkabıları ve fileli çorapları ile müşteri bekleyen kadınları yoldan geçen otomobillere ise ellerindeki feneri yakıp söndürerek işaret veriyor.

TUVALETE SAKLANIYOR

Fuhuş şebekesinin otomobille getirdiği kadınlar, yoldan geçen sürücülerle pazarlık yaparken, yarım kilometre geride bekleyen gözcüler devriye gezen polisleri gördüklerinde hızla gelip kadınları sahilden uzalaştırıyor. 

Kadınların bazıları orada bekleyen otomobile binerken bazları da ağaçlık alanlara kaçarak saklanıyor. Devriye gezen polislerin uzaklaştığını gören kadınlar tekrardan yola çıkıyor.

PAZARLIK TRAFİK KSATIYOR

Konyaaltı Sahili'nde fuhuş yapan kadıların otomobille gelenlerle pazarlık yapması zaman zaman bölgede trafiğin sıkışmasına neden oluyor.

ARKA CADDEDE ASAYİŞ MÜDÜRLÜĞÜ VAR

Bu görüntülerin çekildiği caddenin arka caddesinde ise Emniyetin Asayiş şube müdürlüğü bulunuyor. Öte yandan Konyaaltı sahilinde devriye gezen polisler sahilde alkol içenlere göz açtırmıyor.

İlgili Haberler