DEVLET BAHÇELİ'YE SAMSUN DEPREMİ

DEVLET BAHÇELİ'YE SAMSUN DEPREMİ

Düşünce ve ifade hürriyetime düşkünlüğüm nedeniyle bu gelişme benim için de olumludur. Kimseye kırgın kuskun değilim. İdeallerime koltukla sahip olmadım taşımak için de koltuğa ihtiyacım yok

A+A-

Devlet Bahçeli ve genel merkez yönetiminin desteklediği Erdoğan'ın başkanlık anayasasına taban tepkileri büyüyor. Milletvekillerinin ve genel merkezinin " Evet "kararına uymayan teşkilat yönetimleri ya görevden alınıyor ya da kendileri istifa ediyor. MHP'ye son deprem Samsun İl Örgütünden geldi.

EVET KARARINA UYMAYAN BAŞKAN GÖREVDEN ALINDI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Taner Tekin, genel merkezin kararına uymayan MHP İlkadım İlçe Başkanı Av. Ali Korkmaz’ın görevden alındığını açıkladı.

BİR İLÇE DAHA REST ÇEKTİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Taner Tekin, genel merkezin kararına uymayan MHP İlkadım İlçe Başkanı Av. Ali Korkmaz'ın görevden alındığını açıkladı.

MHP Samsun İl Başkanı Tekin, Korkmaz'ın kendi sosyal paylaşım sayfasında paylaştığı yazı yüzünden görevden alındığını belirterek, " Milliyetçi Hareket Partisi İlkadım İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu, İlçe Başkanının kendi şahsi sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamanın partimizin genel politikası ile aykırılığı sebebiyle, Genel Merkezimizin kararına istinaden bugün itibari ile görevine son verilmiştir. 

MHP KURUMSAL BİR PARTİDİR

Milliyetçi Hareket Partisi kurumsal bir siyasi partidir, Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, Genel Merkez Divan Kurulu, Merkez Yürütme Kurulu, İl ve İlçe Teşkilatlarıyla bir bütündür. Bu uyumun bozulması ve Av. Ali Korkmaz beyin kişisel görüşünün parti teşkilatlarımızla bir ilişkisi söz konusu değildir. MHP İlkadım İlçe Başkanlığı'na en kısa sürede yeni atama yapılarak kamuoyuna duyurulacaktır" dedi.

KOLTUĞA İHTİYACIM YOK DEDİ

Görevden alınan MHP İlkadım İlçe Başkanı Av. Ali Korkmaz ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Anayasal değişiklikle ilgili görüşlerimin genel merkez yönetimiyle çelişmesi nedeniyle görevden alınmış bulunmaktayım. Hayatım boyunca bana verilen emaneti verene karşı kullanmadım. 

samsun-mhpde-hayyr-krizi1.jpg

NORMAL KARŞILADIM

Bu yüzden bu tasarrufu normal karşılıyorum. Muhalif değilim hiç olmadım ama muhaliflerden daha sert eleştirilerim oldu, yine olur. Ama bana göre muhalefet bu ülkede 'sen kalk ben oturayım' davasına dönmüştür. Düşünce ve ifade hürriyetime düşkünlüğüm nedeniyle bu gelişme benim için de olumludur. Kimseye kırgın kuskun değilim. İdeallerime koltukla sahip olmadım taşımak için de koltuğa ihtiyacım yok

BAHÇELİ BUNLARI SÖYLEMİŞTİ

 

DEVLET BAHÇELİ'NİN GÜLDÜREN CAPSLERİ

DEVLET BAHÇELİ'NİN GÜLDÜREN CAPSLERİ

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Bisküvi ve Çay Sevdasını Gösteren ve Güldüren Capsler

DEVLET BAHÇELİ'Yİ ÇOK UTANDIRACAK GÖRÜNTÜLER

DEVLET BAHÇELİ'Yİ ÇOK UTANDIRACAK GÖRÜNTÜLER

Erdoğan'ın ve Devlet Bahçeli'yi yetiştiren 2 eski liderin, sağlıklarında Erdoğan'ın ilk rejim değişikliği ihtirasını açıkladığında gösterdikleri tepki bu günlerde en çok izlenen videolar arasında.

İlgili Haberler