BOŞANDIĞI EŞİNE VE KIZINA KURŞUN YAĞDIRDI

BOŞANDIĞI EŞİNE VE KIZINA KURŞUN YAĞDIRDI

Gaziantep’te bir şahıs, boşandığı eşine ve kadının yeni evliliğinden olan 3 yaşındaki kızına sokak ortasında kurşun yağdırdı. Olayda 3 yaşındaki kız hayatını kaybetti, annesi ve sokakta bulunan bir çocuk da yaralandı

Eski kocası İ.Ç.  ile karşılaşan Elif Yürek (23) tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi ile yanında getirdiği tabancayı çıkaran adam, anne Elif Yürek ve yeni evliliğinden olan 3 yaşındaki kızı Mina’ya ateş etti.

Olayda ağır yaralanan anne, kızı ve o an sokakta bulunan Burak Demir (5) ambulansla Şehitkamil Devlet Hastanesine kaldırıldı.

MİNA BEBEK KURTARILAMADI


Acil serviste tedavi altına alınan yaralılardan 3 yaşındaki Mina Yürek yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Burak Demir’in (5) hayati tehlikesi bulunmazken anne Elif Yürek’in ise durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.
 

SOKAKTA ACI MANZARAÖte yandan anne ve kızına kurşun yağdıran ve eski koca İ.Ç. olduğu iddia edilen şahıs kayıplara karışırken, minik Mina’nın emziği ve beresi annesinin ise ayakkabıları ise olayın yaşandığı yerde kaldığı görüldü.

Kaçan eski kocanın yakalanması için çalışma başlatıldı.

posta
 

İlgili Haberler