Bodrum'da 500 Bin TL değerinde tekne alev alev yandı

Bodrum'da 500 Bin TL değerinde tekne alev alev yandı

Bodrum ilçesi Yalıkavak Mahallesi balıkçı barınağında demirli olan 8 metrelik "Mavikuş" isimli ahşap tekne henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı alev aldı.

A+A-

Muğla'nın Bodrum ilçesinde 8 metrelik ahşap yat alev alev yandı.

Bodrum ilçesi Yalıkavak Mahallesi balıkçı barınağında demirli olan 8 metrelik "Mavikuş" isimli ahşap tekne henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı alev aldı. Kısa sürede teknenin güverte kısmını alevler sardı. Muğla Büyükşehir İtfaiye ekipleri tekneye müdahale ederek söndürmek için büyük bir çaba sarf etti. Yaklaşık yarım saat alevlerle boğuşan itfaiye erleri yangını güçlükle söndürmeyi başardı. 8 metre uzunluğundaki, 500 bin TL değerindeki tekne küle döndü. Hurdaya dönen teknenin neden yandığı konusunda yetkililer araştırma başlattı.

(Eren Ayhan /İHA)

Akdeniz foku Bodrum’da böyle görüntülendi

Akdeniz foku Bodrum’da böyle görüntülendi

Dünya Doğayı Koruma Birliği (IUCN) tarafından yayımlanan "Kırmızı Liste"de soyu kritik derecede tehdit altında olan tür olarak sınıflandırılan Akdeniz Foku Bodrum'da kıyıya kadar gelerek izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı

Kos'ta bu hortum görüntüleri Bodrum'u korkuttu

Kos'ta bu hortum görüntüleri Bodrum'u korkuttu

Son dakika haberine göre, Bodrum'un Akyarlar sahilinin hemen karşısında bulunan komşu Kos adası açıklarında meydana gelen hortumun görüntüleri Bodrum'u korkuttu.

İlgili Haberler