Antalya'ya da sokakta ölü bulundu

Antalya'ya da sokakta ölü bulundu

Antalya'nın Kemer ilçesi'nde Hasan Solumaz adlı  80 yaşındaki adam ayağında terliklerle sokakta ölü bulundu, yapılan ilk incelemede adamın cebinden çıkanlar ise şaşırttı

A+A-

Edinilen bilgiye göre, Kemer'in Beycik Başören Sokak'ta yalnız oturduğu evden ayağında terlikleriyle çıkan 80 yaşındaki Hasan Solumaz, saat 01.00 sıralarında kendisini merak eden yakınları tarafından aynı sokakta yerde yatarken bulundu.

SAĞLIK EKİBİ GELDİĞİNDE CANSIZ BULDU

Çağrılan 112 Acil Servis Sağlık Ekibi, kalp krizi geçirdiği sanılan Hasan Solumaz'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Cenaze, Jandarma Olay Yeri İnceleme ekibinin çalışmasının ardından önce Kemer Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı, nöbetçi Cumhuriyet Savcısının yaptığı inceleme sonrasında da kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

DOMİNO TAŞLARI VE İSKAMBİL DESTESİ

Hasan Solumaz'ın üzerindeki ceketin bir cebinden domino taşları, diğer cebinden bir deste iskambil kağıdı çıkması ve ayağında terlik bulunması, yakında oturan bir arkadaşının evine vakit geçirmek için giderken fenalaştığı ihtimalini duruluyor.

    OY KULLANMAK VE SONUÇLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

97810.jpg

CHP Antalya Büyükşehir Adayı Muhittin Böcek kimdir DEV ANKET

CHP Antalya Büyükşehir Adayı Muhittin Böcek kimdir DEV ANKET

CHP'nin Antalya Büyükşehir Belediye başkanlığına aday gösterdiği 4 dönemdir Konyaaltı Belediye başkanı olan Muhittin Böcek'in eğitim durumu,siyasi geçmişi , mesleği ve görev aldığı sivil toplum örgütleri ile ilgili ayrıntıları bulacaksınız.

AKP Antalya Büyükşehir Adayı menderes Türel kimdir DEV ANKET

AKP Antalya Büyükşehir Adayı menderes Türel kimdir DEV ANKET

AKP'nin Antalya Büyükşehir Belediye başkanlığına yeniden aday gösterdiği Menderes Türel'in eğitim durumu,siyasi geçmişi , mesleği ve görev aldığı sivil toplum örgütleri ile ilgili ayrıntıları bulacaksınız.

İlgili Haberler