Antalya Kaş'ta kar sahile dayandı

Antalya Kaş'ta kar sahile dayandı

Antalya'nın Kaş ilçesinde önceki günler yüksek ilçelerine yağan kar bu sabahtan itibaren sahil kesimlerine hatta denizin kenarına da yağmaya başlayınca görüntülere alışık olmayan vatandaşlar büyük heyecan yaşadı

A+A-

Antalya'nın Kaş ilçesinde bu sabah yağan kar, sahile dayandı. Kar yağışı, bölgede yaşayanları heyecanlandırdı.

YILLARDIR KAR GÖRMEDİLER

Kaş'ın sahile yakın kesimlerinde bulunan Çukurbağ, Ağullu, Sahil Belenli, Pınarbaşı, Gökçeören mahallelerine 2016 yılından sonra ilk kar düştü. Kaş'a yaklaşık 10 kilometrelik mesafelerde bulunan mahallelerde sabah 06.00'da başlayan kar yağışı üç saat sürdü. Bölgede kartpostallık manzaralar oluştu.

BÖLGEYE AKIN

İlk kez kar yağdığını duyanlar ise bölgeye koştu. Yoldan geçen bazı sürücüler de durup görüntüyü seyretti. Bu yıl ilk defa merkeze kar yağdığını ifade eden mahalle sakinleri, çok mutlu ve heyecanlı olduklarını dile getirdi. Beyaz örtüyle kaplanan yerlerde kar kısa sürede eridi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünce yapılan son değerlendirmelere göre, Akdeniz Bölgesi'nde havanın parçalı ve çok bulutlu, bölgenin iç kesimlerinin kar yağışlı, kıyılarının yağmur ve sağanak yağışlı geçmesi bekleniyor.

                                             İŞTE DEV ANKET VE SONUÇLARI

00770-001.jpg

 

CHP Antalya Büyükşehir Adayı Muhittin Böcek kimdir DEV ANKET

CHP Antalya Büyükşehir Adayı Muhittin Böcek kimdir DEV ANKET

CHP'nin Antalya Büyükşehir Belediye başkanlığına aday gösterdiği 4 dönemdir Konyaaltı Belediye başkanı olan Muhittin Böcek'in eğitim durumu,siyasi geçmişi , mesleği ve görev aldığı sivil toplum örgütleri ile ilgili ayrıntıları bulacaksınız.

AKP Antalya Büyükşehir Adayı menderes Türel kimdir DEV ANKET

AKP Antalya Büyükşehir Adayı menderes Türel kimdir DEV ANKET

AKP'nin Antalya Büyükşehir Belediye başkanlığına yeniden aday gösterdiği Menderes Türel'in eğitim durumu,siyasi geçmişi , mesleği ve görev aldığı sivil toplum örgütleri ile ilgili ayrıntıları bulacaksınız.

İlgili Haberler