Antalya'da ' Yabancı Uyruklu ' fuhuş baskını; 12 Gözaltı

Antalya'da ' Yabancı Uyruklu ' fuhuş baskını; 12 Gözaltı

Yabancı uyruklu fuhuş cenneti haline gelen Antalya'da 2 aylık teknik takibin ardından düzenlenen baskında 12 Yabancı Uyruklu kadın yakalandı.


Antalya'yı mesken tutan ve dudak uçuklatan yöntemler ile fuhuş çetesi oluşturan yabancı uyruklu 12 kadın daha yakalandı.  Aralarında Rus, özbek Moldovalı ve kırgız kadınların bulunduğu 12 kadın ile bu kadınları fuhuşa zorladıkları iddia edilen 8 şüpheli gözaltına alındı. 

TELEFONDA  "GALA GECESİ "ŞİFRESİ

Müşterilerin, fuhuş için 'gala gecesi' şifresini kullandıkları kaydedildi. Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri,

kentte yurt dışı bağlantılı kişiler tarafından fuhuş yaptırıldığı bilgisine ulaştı. Kurulan özel ekip, bu kişilerin, yurt dışından getirdikleri kadınlara fuhuş yaptırdıklarını belirledi.

2 AYLIK TAKİBİN ARDINDAN

2 aylık takibin ardından sabah erken saatlerde çok sayıda adrese eş zamanlı baskın düzenleyen polis, 9'u Kırgız, 1'i Moldovalı, 1'i Rus, 1'i Özbek kadın ile bu kadınları fuhuşa zorladıkları iddia edilen 8 kişiyi gözaltına aldı.

YÜKLÜ MİKTARDA PARA ELE GEÇİRİLDİ

Operasyonda yüklü miktarda para ele geçirildiği de belirtildi. Müşterilerin, fuhuş için 'gala gecesi' şifresini kullandıkları kaydedildi.

RUS VE UKRANYALI KIZ ARKADAŞ SİTELERİ

Emniyetten alınan bilgilere göre Dünya çapında yaygın olan Rus ve Ukraynalı kız arkadaş bulma sitelerinin de gözlem altına alındığı, Avrupa polisinin bu siteler hakkında vatandaşlarını uyardığı öğrenildi. Bu siteler üzerinden arkadaş edinen kızların pahalı hediyeler ve yüksek ücretler ile zengin avcılığı yaptığı, polisin bu konuda gelen ihbarları değerlendirmeye başladığı bildiriliyor.

SEKS CENNETİ UKRAYNA

0-007.jpg

 

İlgili Haberler