Ankara'da uyuşturucu şebekesine dev baskın: 20 gözaltı

Ankara'da uyuşturucu şebekesine dev baskın: 20 gözaltı

Ankara'da Çubuk İlçesinde jandarma ve polis ekiplerince çevik kuvvet, özel harekat ekiplerinin de katıldığı dev uyuşturucu operasyonunda 20 kişi gözaltına alınırken bu kişilerden 9'u tutuklandı çok sayıda suç unsuru materyal ve para ele geçti.

Ankara'da jandarma ve polis ekiplerince çevik kuvvet, özel harekat ekiplerinin de katıldığı uyuşturucu operasyonunda 20 kişi gözaltına alındı.

DEV OPERASYON

Alınan bilgiye göre, Çubuk İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince şehirde uyuşturucu satan kullanan şüphelilere, Çubuk emniyet ve jandarma birimlerince 1 Toma, çevik kuvvet, özel harekat destekli dev operasyon yapıldı. Uzun süren çalışmalardan ve araştırmalardan sonra, emniyet ve jandarma birimleri 24 adrese operasyon düzenledi.

UYUŞTURUCU İMALAT ŞEBEKESİ

Operasyonda uyuşturucu kullanan imalat ve ticaretini yapan 20 kişi gözaltına alınırken, çok miktarda uyuşturucu madde, 4 adet av tüfeği 4 adet kurusıkı tabanca 50 adet 7.65 mermi, yasak yayın, suçtan elde edilen 7 bin TL, dijital materyal ele geçirildi.

     

9 KİŞİ TUTUKLANDI

Operasyonda gözaltına alınan 20 kişiden 9'u çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanırken, 3 şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 8 şüphelinin işlemleri devam ediyor.

(İrfan Çalışkan - Musa Erdoğan /İHA)

DEV ANKET: ANKARA'YA HANGİSİ BAŞKAN OLACAK

DEV ANKET: ANKARA'YA HANGİSİ BAŞKAN OLACAK

İlgili Haberler