Anaokulunda bakıcı dehşeti

Anaokulunda bakıcı dehşeti

Kırşehir’de anaokulunda görevli bakıcı anne tarafından dövüldüğü iddia edilen çocuk, hastanelik oldu.

A+A-

Kırşehir’de Bağbaşı Mahallesinde bulunan bir anaokulunda görevli bakıcı anne F.A., iddiaya göre, okul öncesi eğitimi alan H.S.A.’yı (5) kıyafetlerini değiştirirken dövdü. Okuldan eve geldiğinde çocuğunun vücudundaki morluklar üzerine doktora giden ebeveyn Ç.A., bakıcı anneden şikayetçi oldu.

ANNENE SÖYLERSEN YİNE DÖVERİM

Anaokulunda 5 yaşındaki H.S.A.’yı dövdüğü öne sürülen bakıcı anne F.A., dövdüğü çocuğa "Annene söylersen yine döverim" diye tehditte bulundu.

Yaşanan olayın basına yansımasından sonra açıklamada bulunan İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İş-Kur üzerinden görevlendirilen bakıcı annenin görevinden alındığını duyurdu. İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, “Çocuğumuzun kol ve ayağında morluk oluşmuş böyle bir iddia var. Çocuğumuz annesine böyle bir beyanda bulunmuş. Bakıcı annenin yapıp yapmadığını henüz bilmiyoruz. Konu araştırılıyor. Okul yönetimi ile görüştüm. İnceleme başlatıldı. Olay bize intikal ettiği anda bakıcı annenin görevine son verildi" dedi.

iha

Doğal Antibiyotik 'Gulik Otu' Kadınların Ekmek Kapısı Oldu

Doğal Antibiyotik 'Gulik Otu' Kadınların Ekmek Kapısı Oldu

Tunceli’nin Ovacık ilçesinde doğada kendiliğinden yetişen, birçok faydası olduğu bilinen ve doğal antibiyotik olarak kullanılan gulik otu, bölgede kadınların geçim kaynağı oldu.İlkbaharın gelmesiyle birlikte Ovacık ilçesinde dağlık ve ormanlık alanlarda

iPhone 8'in fiyatı sızdı

iPhone 8'in fiyatı sızdı

iPhone 8'in fiyatı sızdı (En pahalı iPhone)

İlgili Haberler