10 YAŞINDA KIZ ÇOCUĞUNA BAKKALDA TACİZ

10 YAŞINDA KIZ ÇOCUĞUNA BAKKALDA TACİZ

Günün en iğrenç haberi Adana'dan geldi. 72 yaşında adam 10 yaşında kız çocuğuna bakkalda tacizden tutuklandı

A+A-

Çocuk tacizleri sayısının hızla arttığı Türkiye'de günün en iğrenç haberi Adana'dan geldi. DHA'nın haberine göre, 72 yaşındaki E.Y., markette rafların arasında sıkıştırdığı 10 yaşındaki kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu suçlamasıyla tutuklandı.

EKMEK ALMAYA GÖNDERDİLER TACİZE UĞRADI

Merkez Seyhan İlçesi Dağlıoğlu Mahallesi'nde oturan E.Y., ekmek almak için evden çıktı. Bahçelievler Caddesi üzerindeki markete giden E.Y., markete giren ve ismi açıklanmayan 10 yaşındaki kızı rafların arasına sıkıştırıp, dudaklarından öptü.

BAKKAL SAHİBİ YAKALADI
 
Minik kızın cinsel organını da elleyen E.Y.'yi, market sahibi yakaladı. İhbar üzerine gözaltına alınan E.Y., "Dudağından öptüm, başka bir şey yapmadım. Kötü bir niyetim yoktu" diye ifade verdi.

Sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen E.Y., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

BİR ADANALI'YA BULAŞMAMANIZ İÇİN GEÇERLİ 16 SEBEP

BİR ADANALI'YA BULAŞMAMANIZ İÇİN GEÇERLİ 16 SEBEP

Ülkemizde birçok alanda illerimizin iddialı olduğu, hatta bazı konularda birbirleriyle rekabet ettiği konular vardır. Ancak hiçbiri Adana'yla ilginçlikle yarışamaz.

ŞEHİT ABLASI: DURUN BİR BAKALIM BELKİ NEFES ALIYORDUR

ŞEHİT ABLASI: DURUN BİR BAKALIM BELKİ NEFES ALIYORDUR

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde şehit olan iki polis memurundan Adanalı Mustafa Turanlı'nın (30) cenazesi hastane morgundan alınarak baba evine götürüldü.Hastane çıkışında şehidin kardeşleri ve akrabaları gözyaşlarına boğuldu. Şehidin kardeşleri son kez tabut

İlgili Haberler