Zonguldak'ta Kaçak Maden Ocağında Göçük

Zonguldak'ta Kaçak Maden Ocağında Göçük

Zonguldak'ta kaçak olarak işletildiği iddia edilen maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan bir işçiyi kurtarma çalışması sürüyor.

A+A-

Zonguldak'ta kaçak olarak işletildiği iddia edilen maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan maden işçisinin cansız bedenine ulaşıldı.

CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI

Edinilen bilgiye göre olay, Kilimli ilçesine bağlı Gelik Beldesinde kaçak olarak işletildiği iddia edilen bir maden ocağında yaşandı. Gelik'teki kömür ocağında saat 13.00 sıralarında, tavan göçmesi nedeniyle göçük meydana geldi. İhbar üzerine olay yerine polis, AFAD ve Türkiye Taşkömürü Kurumu tahlisiye ekipleri yönlendirildi. 3 saat süren kurtarma çalışmalarının ardından ocakta mahsur kalan maden işçisi Soner Tarhan'ın cansız bedenine ulaşıldı. Ekipler tarafından ocaktan çıkartılan maden işçisi ambulansla Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Meydana gelen olayın ardından Zonguldak Vali Yardımcısı Nevzat Taşdan, Zonguldak İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı ve maden işçisinin yakınları olay yerine geldi.

OLAY YERİNDEN ACI GÖRÜNTÜLER

(Onur Altındağ - Barış Doğan/İHA)

Dünyanın en ilginç madeni parasının gizemi

Dünyanın en ilginç madeni parasının gizemi

Görüntülerde dünyanın en ilginç özelliğine sahip madeni bir para izleyeceksiniz.

Çin'de 350 kilometre hızla giden tren böyle test edildi

Çin'de 350 kilometre hızla giden tren böyle test edildi

Çin'de imal edilen ve 350 kilometre hız yapabilen mermi trenin hareket halinde bir yolcu tarafından yapılan testin görüntüleri Çorlu'da 24 kişinin öldüğü kazanın ardından sosyal medyada gündem oldu.

İlgili Haberler