ÜNLÜ ANKETÇİ'NİN BÜYÜK GAF'I

ÜNLÜ ANKETÇİ'NİN BÜYÜK GAF'I

A&G araştırma şirketinin sahibi Adil Gür tv de konuk olduğu bir programda Türkiye-Rusya ilişkilerinden bahsederken tepki çeken ifadeler kullandı "Bütün kadınlardan özür dileyerek, Rus'tan dost başka türlü bir dost olur sadece" dedi

A+A-

A&G araştırma şirketinin sahibi Adil Gür, Türkiye ile Rusya arasında gerilen ilişkilerden bahsederken tepki çeken ifadeler kullandı. Gür, "Ayıdan post Rus'tan dost olmaz. Hem stüdyodaki hem ekran başındaki bütün kadınlardan özür dileyerek, Rus'tan dost başka türlü bir dost olur sadece" dedi. Habertürk'te katıldığı programda kullandığı Gür’ün bu ifadesi, çok sayıda sosyal medya kullanıcısının tepkisini çekti.

Mynet'in haberine göre: A&G Araştırma Şirketi'nin Genel Müdürü gür, Habertürk TV'de katıldığı canlı yayınında, halkın İdlib saldırısına bakışı tartışılırken, yaptığı bir anketin sonuçlarını paylaştı.

Vatandaşların "Kendi göbeğimizi kendimiz keselim" mesajını verdiğini söyleyen Gür, "Bizi önce Amerika aldattı, şimdi Rusya aldatıyor" dedi.

"TÜM KADINLARDAN ÖZÜR DİLEYEREK SÖYLÜYORUM"

Gür sözlerine şöyle devam etti:

"Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur. Türk'ün dostu Kürt, Kürt'ün dostu Türk'tür. İkisi de ayağını denk alsın. Ayıdan post Rus'tan dost olmaz. Stüdyodaki ve ekran başındaki tüm kadınlardan özür dileyerek söylüyorum, Ruslardan başka türlü dost olur sadece. Yoksa siyasi anlamda dost olmalarını görmek mümkün değil. O yüzden Türkiye kendi göbeğini kendi kesmeli" ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Gür'ün sözleri sosyal medyada kısa süre içinde en çok konuşulan konular arasına girerken, birçok kullanıcı tepki gösterdi.

KAYNAK: Mynet
 

Ünlüler Metro'da

Ünlüler Metro'da

Ünlü isimler de toplu taşıma araçlarına binerek seyahat ediyor. Son olarak ünlü şarkıcı Demet Akalın Simge Sağın ile New York metrosunda çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı

MARK ZUKENBERG'İN YENİ İCADI

MARK ZUKENBERG'İN YENİ İCADI

Facebook kurucusu Mark Zuckerberg uyku problemi yaşayan eşinin sorununu çözmek için yaptığı 'uyku kutusu'nu Instagram'dan paylaştı

ELAZIĞ'IN EN GÜZEL MUHTARI

ELAZIĞ'IN EN GÜZEL MUHTARI

Elazığ’da girdiği seçimde 10 yıllık muhtarı deviren üniversite mezunu 28 yaşındaki Seda Gündoğan Elazığ’ın en genç ve merkezde tek kadın muhtarı oldu

Babasının Öldürdüğü Şeyma'nın Arkadaşlarından Kan donduran Açıklama

Babasının Öldürdüğü Şeyma'nın Arkadaşlarından Kan donduran Açıklama

Ankara'nın Çubuk İlçesinde yaşayan lise öğrencisi Şeyma Yıldız'ı öldüren babasının 'erkek arkadaşı olduğunu öğrendim öldürdüm' ifadesini, kızın yakın arkadaşları yalanlayarak ' ölümü araştırılsın' şeklinde konuştular.

İzmir'de eşi hamile olanlar buraya koşuyor

İzmir'de eşi hamile olanlar buraya koşuyor

İzmir'de eşi hamile olanlar gece gündüz demeden 24 saat açık olan bu manava geliyor

53 LİRALIK BABA 1000 LİRA Muhittin Böcek'ten Menderes Türel Dönemi Yolsuzlukları

53 LİRALIK BABA 1000 LİRA Muhittin Böcek'ten Menderes Türel Dönemi Yolsuzlukları

Antalya' Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek düzenlediği basın toplantısında AKP'li eski Belediye Başkanı menderes Türel'in gerçekleştirdiği ihalelerde ortaya çıkan inanılmaz rakamları açıkladı.

İlgili Haberler