İYİ PARTİ DENİZLİ MİLLETVEKİLİ DARP EDİLDİ

İYİ PARTİ DENİZLİ MİLLETVEKİLİ DARP EDİLDİ

Orman Genel Müdürlüğü’nde Şube Müdürü olan Dağdaş’ın Atatürk’e hakeretler içeren sosyal medya mesajları üzerine açığa alındığı ve bunu Meclis’te gündeme getirmesinden dolayı İYİ Partili Öztürk’e tepkili olduğu öğrenildi

A+A-

Ziyaretçi olarak geldiği Meclis’te İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk’ü darp etmeye çalışan Said Dağdaş gözaltına alındı.

Hürriyet'in haberine göre: Daha önce Orman Genel Müdürlüğü’nde Şube Müdürü olan Dağdaş’ın, Atatürk’e hakeretler içeren sosyal medya mesajları üzerine açığa alındığı ve bunu Meclis’te gündeme getirmesinden dolayı İYİ Partili Öztürk’e tepkili olduğu öğrenildi. 

Öztürk yaşananları şöyle anlattı: “Koridorda benimle selamlaşıp ‘Denizli ile ilgili bir şey anlatacağım’ dedi. ‘Buyur odama gidelim’ dedim. ‘Beni hatırladın mı?’ diye sorunca, ‘Yok’ dedim. ‘Genel Kurul’da beni gündeme getirmişsin, hatırlamadın mı?’ diye tehditkar bir üslupla sordu. 

Şöyle bakınca fotoğraflardan simasını çıkardım. ‘O sözleri size iade etmeye geldim’ dedi. ‘Hangi sözleri! Sen hem Atatürk düşmanlığı yapacaksın hem de o sözleri gelip burada bana mı iade edeceksin?’diye sordum. Tartışınca sesimiz yükseldiğinden danışmanım odaya geldi. Bana doğru gelince danışmanım müdahale etti, yere düştü. Yerden bana tekme atmaya çalıştı. Aldılar, dışarı götürdüler. Polis geldi, götürdü.

 Şahsımla ilgili değil, ama Genel Kurul’da yaptığım bir konuşmadan ötürü burada gelip bana hesap sormaya çalıştığı için şikâyetçi olacağım.”

KAYNAK: Hürriyet
 

ÜNLÜLER'İN ÇOCUKLARI

ÜNLÜLER'İN ÇOCUKLARI

Doğduğu andan itibaren gündemde olan ve kameralar karşısında büyüyen ünlülerin çocukları şimdi ne yapıyor

AYÇA VARLIER'İ TANIYAMAYACAKSINIZ

AYÇA VARLIER'İ TANIYAMAYACAKSINIZ

Ünlü oyuncu Ayça Varlıer estetikle bambaşka birine dönüştü

REYNMEN CEM YILMAZ'IN SOSYAL MEDYASINA BAKTI

REYNMEN CEM YILMAZ'IN SOSYAL MEDYASINA BAKTI

Reynmen Lakaplı Youtuber Yusuf Aktaş Cem Yılmaz'ın akrabası çıktı Cem Yılmaz'ın sosyal medyalarına baktığı ve daha sonra bıraktığı ortaya çıktı

İlgili Haberler