TRABZON'DA O BÖLGEYE FUHUŞ BASKINI; 24 GÖZALTI

TRABZON'DA O BÖLGEYE FUHUŞ BASKINI; 24 GÖZALTI

Trabzon'da sık sık fuhuş otellerine bakın yapılan, Çömlekçi mahallesine yine baskın düzenlendi.

A+A-

TRABZON’da bir otelde fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine düzenlenen operasyonda, 7'si binanın havalandırma boşluklarında olmak üzere yabancı uyruklu 24 kadın gözaltına alındı.

ÜNLÜ MAHALLE

Para karşılığında fuhuş yapıldığı yönünde gelen bir ihbarı değerlendiren Trabzon Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Masası ekipleri dün akşam saatlerinde Çömlekçi Mahallesi’nde bir otele baskın düzenledi. 

BASKINA KARŞI ÖNLEM ALMIŞLAR

Fuhuş yaptıkları belirlenen yabancı uyruklu kadınlardan 7'si, 4 katlı otel binasındaki havalandırma boşluklarında, 17'si de odalarda yakalanarak gözaltına alındı. 

SIK SIK BASILIYOR AMA

Trabzon'da bu yılın Nisan ve Mayıs aylarında da düzenlenen operasyonda yasa dışı yollardan yurda girerek fuhuş yaptıkları iddia edilen yabancı uyruklu 16 kadın yakalanmıştı

SÜREKLİ ŞİKAYET EDİLİYOR

İhbarların yoğunlaşması üzerine, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği ekipleri, kaçak yollardan yurda giren bazı kadınların, Çömlekçi Mahallesi'ndeki otellerde fuhuş yaptığını belirleyip o tarihlerde yine baskın düzenlemişti.

8 OTELE BASKIN DÜZENLENMİŞTİ

Bunun üzerine 8 otele operasyon düzenleyen ekipler, kaçmak için çatı aralarına saklanan, fuhuş yaptıkları öne sürülen yabancı uyruklu 16 kadını gözaltına aldı.

KADINLARDA FRENGİ VE HEPATİT C HASTALIĞI ÇIKMIŞTI

Hastanede sağlık kontrolünden geçirilen kadınlardan 4'ünün frengi, 3'ününün Hepatit C hastası olduğu, 2'sinin de farklı cinsel hastalıklar taşıdığı tespit edilmişti.