TRABZON'DA KAFEDE KANLI TARTIŞMA; 6 YARALI

TRABZON'DA KAFEDE KANLI TARTIŞMA; 6 YARALI

Kafede oturan biri kız 3 kişinin tartışması silahlı saldırı ile sonuçlandı, 6 kişi yaralandı

A+A-

Trabzon'un Ortahisar İlçesi Kemerkaya Mahallesi'nde bir kafede üç kişi arasında çıkan tartışma nedeniyle silahlı saldırı yaşandı. 

KIZ MESELESİ YÜZÜNDEN

Edinilen bilgiye göre, kafenin dış bölümünde Ö.K. (30) isimli şahıs beraber oturduğu K.K. adlı kız ve Ü.G.arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma yaşandı. 

Çıkan tartışmadan Ö.K. belinden çıkardığı ruhsatlı tabancası ile K.K. ve Ü.G.’yi ayaklarından vurarak yaraladı. Çıkan kargaşada silahla ateş ederek kafeden çıkmaya çalışan Ö.K’nin silahından çıkan mermiler ile kafede bulunan 4 kişi daha çeşitli yerlerinden yaralandı. 

SİLAHI İLE YAKALANDI


Olay yerine sevk edilen ambulansla yaralılar hastanelere kaldırılırken, kaçmaya çalışan Ö.K. bölgede devriye görevi yapan polis ekipleri tarafından silahı ile birlikte kıskıvrak yakalandı.

10 MERMİ KOVANI

Yaralı 6 şahsın sağlık durumlarının iyi olduğu bildirilirken, polis ekipleri yaptıkları ilk incelemede olay yerinde 10 adet boş kovan tespit etti. Olayla ilgili inceleme sürüyor.

ARTVİN SEL FELAKETİNDEN 20 FOTOĞRAF

ARTVİN SEL FELAKETİNDEN 20 FOTOĞRAF

Karadenize son yıllarda vatandaşların tüm itirazlarına rağmen yapılan acele planlanmış baraj, yol ve yüksek oranda inşaatların nedenlerini artırdığı felaket şimdilik 7 cana mal oldu. 2 kayıp ise aranıyor

ULA TAYYİP CANİ MİSİN?

ULA TAYYİP CANİ MİSİN?

Beşiktaş'ta yapılan sert müdahaleye maruz kalan yurttaşlar zor anlar yaşadı. Karadenizli olduğu bildirilen bir yaşlı kadın biber gazının etkisiyle fenalık geçirirken Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, "Ula Tayyip cani misin Allah senin belanı versin" diyere

İlgili Haberler