TIP ÖĞRENCİSİNİN FECİ ÖLÜMÜ

TIP ÖĞRENCİSİNİN FECİ ÖLÜMÜ

Kaza nedeniyle 22 yaşındaki üniversite öğrencisi feci şekilde hayatını kaybetti.

A+A-


Yaşanan ekonomik krize dayalı her gün başka bir dram haberi geliyor. Bu kez doktor olma eğitiminin yarı yıl tatilinde, harçlık çıkartmak için inşaatta çalışmaya giden üniversite öğrencisinin Dha'da yer alan korkunç sonu haber oldu.

DAHA 22 YAŞINDAYDI

Sömestr tatilinde para kazanmak için İstanbul'a gelerek Esenyurt'ta bir inşaatta çalışmaya başlayan tıp fakültesi öğrencisi Remzi Ersu'nun üzerine beton blok düştü. Kaza nedeniyle 22 yaşındaki üniversite öğrencisi hayatını kaybetti.

YEĞENİYLE BİRLİKTE ÇALIŞIYORLARMIŞ

Olay, Esenyurt Nazım Hikmet Bulvarı'nda bulunan bir inşaatta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 22 yaşındaki Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi 4. sınıf öğrencisi Remzi Ersu, sömestr tatilini geçirmek için Van'dan İstanbul'a geldi. Tatilde para kazanmak isteyen Ersu, yeğeni Sefer Deli'nin yanında bir inşaatta çalışmaya başladı.

HALAT BİR ANDA KOPTU

İnşaat çalışması sırasında vinç tarafından kaldırılan beton blok vincin halatının kopmasıyla birlikte üniversite öğrencisi Ersu ve yeğeni Deli'nin üzerine düştü. Diğer çalışanlarının ihbarı üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Ağır yaralanan Ersu ve Deli sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından çevrede bulunan en yakın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

AİLE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Talihsiz öğrenci Ersu yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Acı haberi duyan talihsiz gencin yakınları hastaneye akın etti. Ersu'nun yakınları gözyaşlarına boğulurken, ağır yaralanan Sefer Deli'nin ise tedavisine devam edildiği öğrenildi.

 

 

VİDEO; ANTALYA'DA BELEDİYE BAŞKANI EŞİ KAZA YAPTI; 1 AĞIR YARALI

VİDEO; ANTALYA'DA BELEDİYE BAŞKANI EŞİ KAZA YAPTI; 1 AĞIR YARALI

Antalya Otomobilin Çarptığı Motosikletli Ağır YaralandıOtomobilin çarptığı motosikletli ağır yaralandı

0 ALMANCININ 100 EURO'YA ALDIKLARI DUDAK UÇUKLATTI

0 ALMANCININ 100 EURO'YA ALDIKLARI DUDAK UÇUKLATTI

Almanya'da yaşayan Murat Özün adlı bir Youtuber, yanına 100 Euro alıp alışverişe çıkıyor ve döndüğünde poşetleri hepimizin önünde açıyor. Bakalım neler almış.

İlgili Haberler