THY UÇAĞI İRAN'A ACİL İNİŞ YAPTI

THY UÇAĞI İRAN'A ACİL İNİŞ YAPTI

İran devlet televizyonu THY uçağının sabah saatlerinde İran'ın Zahidan havaalanıa acil iniş yaptığını açıkladı

A+A-

Türk Hava Yolları’na ait yolcu uçağı bir yolcunun aniden rahatsızlanması üzerine İran’a acil iniş yaptı.

VİETNAMA GİDEN UÇAK

İran devlet televizyonunun aktardığına göre, İstanbul’dan Vietnam gitmekte olan THY’e ait Airbus A330-300 tipi yolcu uçağı, bir yolcunun aniden rahatsızlanması üzerine İran’ın güneydoğusunda bulunan Zahidan Hava Limanı’nda acil iniş yaptı. 

BİR SÜRE HAVALANINDA BEKLEDİ

Bu sabah TSİ ile 7:05 yaşanan olayda, ilk müdahaleyi uçakta yapan sağlık ekipleri, hastayı Zahidan Hatemül Enbiya Hastanesi’ne nakletti. Uçağın, hastanın durumunun netleşmesi için havalimanında bekledi .

İRAN DEVLET TELEVİZYONU HABERİ BÖYLE VERDİ

İran’a zorunlu iniş yapan, THY’ye ait Airbus A330-300 tipi yolcu uçağı yolcunun tedavisinin tamamlanmasının ardından Vietnam’a hareket etti. İran devlet televizyonunun aktardığına göre, İstanbul’dan Vietnam gitmekte olan THY’e ait yolcu uçağı, bir yolcunun aniden rahatsızlanması üzerine İran’ın güneydoğusunda bulunan Zahidan Hava Limanı’nda acil iniş yaptı.

 Bu sabah TSİ ile 7:05 yaşanan olayda, ilk müdahaleyi uçakta yapan sağlık ekipleri, hastayı Zahidan Hatemül Enbiya Hastanesi’ne nakletti.

THY, FOTOMODEL HOSTESİ 'BU POZLAR NEDENİYLE İŞTEN ATTI'

THY, FOTOMODEL HOSTESİ 'BU POZLAR NEDENİYLE İŞTEN ATTI'

.

THY'DEN KOVULAN HOSTESİN VİDEO KLİBİ ORTAYA ÇIKTI

THY'DEN KOVULAN HOSTESİN VİDEO KLİBİ ORTAYA ÇIKTI

Verdiği pozlar nedeniyle THY'den kovulan hostesin videosu ortaya çıktı.Türk Hava Yolları’nda 6 yıldan bu yana görev yapan kabin memuru Z. Ş. fotomodellik yaparak verdiği pozlar nedeniyle işinden olmuştu. İşinden olan Şengül’ün Türkiye’nin ilk gotik modeli

İlgili Haberler