SON GÜNCELLEMESİ İLE TEPKİ ÇEKEN WHATSAPP'TAN GERİ ADIM

SON GÜNCELLEMESİ İLE TEPKİ ÇEKEN WHATSAPP'TAN GERİ ADIM

WhatsApp'in Snapchat ve Instagram'a oldukça benzeyen hikaye özelliğinin bulunduğu "durum" güncellemesi tepkilere neden oldu.

A+A-

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'in Snapchat ve Instagram'a oldukça benzeyen hikaye özelliğinin bulunduğu "durum" güncellemesi tepkilere neden oldu. Tepkilerin ardından WhatsApp'ten geri adım attı. Beta güncellemesi yazılı 'durum güncellemelerinin' geri gelebileceği sinyalini veriyor.

WABetaInfo'nun Twitter hesabında yer alan bilgiye göre WhatsApp, 'Tagline' adı verilen özellik ile yazılı durum güncellemelerini geri getiriyor. Sızan bilgilere göre kullanıcılar, bu özellik ile tıpkı daha önce yaptıkları gibi yazı ve emojilerle durum güncellemesi yapabilecek.

Sızdırılan WhatsApp beta ekran görüntüleri, metin durumu özelliğinde büyük değişiklik yapılmayacağını belirtmekle birlikte, yeni hikaye özelliğinin yanında yer alacağını gösteriyor.

Kullanıcılar yeni özelliğe gizlilik ayarları üzerinden düzenleyip ulaşabilecekler. Son güncelleme kullanıcılar arasında büyük tepki tepki çekmiş, sosyal medyada şikâyet edilmişti. WhatsApp'ın bu yeni güncellemesi 'geri adım' olarak nitelendiriliyor.

 

cumhuriyet

WHATSAPP'A 4 YENİ ÖZELLİK

WHATSAPP'A 4 YENİ ÖZELLİK

Facebook'un sahibi olduğu WhatsApp, kendini sürekli güncelleme yaparak yeniliyor. Bazı özelliklerini hala test eden WhatsApp, bugün iOS platformundaki uygulamasını güncelledi. İşte yenilikler:

WHATSAPP'TAN DEVRİM: BAKIN NELER GELİYOR

WHATSAPP'TAN DEVRİM: BAKIN NELER GELİYOR

Whatsapp'tan devrim: Bakın neler geliyor

İlgili Haberler